Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az aki nem bírja a karantén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki nem bírja a karantént és magányos?

Figyelt kérdés

Van valami tippetek erre?

Be tartom CsK dolgozni megyek és boltba max gyogYszertar.

De kezdek depis lenni magányos vagyok


31N


2020. márc. 21. 12:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nincs kertem, garzon lakás panel.
2020. márc. 21. 13:26
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

-Függj rá valami sorozatra. (pl. ~20 perces vígjáték sorozatok tök jók erre)

-Tanulj valamit online.

-Beszélgess telefonon a barátaiddal vagy chatelj.

-Alkoss valamit otthon, aztán oszd meg a közösségi médiák egyikén. Sok magányos ember eleve ezt csinálja.

-Tervezz! Pl. nézz utána, hogy miket fogsz majd csinálni, ha ennek az egésznek vége. Hova mész majd el, programok/tanfolyamok közül mik érdekelhetnek majd meg ilyesmi.

-Hallgass/menjen a háttérben rádió/TV-n beszélgetős műsor. Esetleg online stream-ek, amiket lehet nézni. (Én sokat játszom, így a Twitch-en lévő stream-ek nekem pl. tökéletesek:)

2020. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én általában is úgy élek, mint a karantén, tehát nem maga a magány zavar. A vírustól félek, de a kormánytól még jobban. Pont attól félek, hogy a vége az egésznek, nem mehetünk sehova, nem lesz net, nem lesz újság, semmi.


És ezt nem a magány teszi velem, vírus nélkül heteket voltam boldogan egyedül karantén-szinten.

2020. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#10-es!

Akkor bocs!

Úgy akkor azért szűkül a lista!

De azért nem szabad pánikba esni! Telefonon is lehet tartani a barátokkal a kapcsolatot! Olvasni, neten is vannak hasznos dolgok is amikkel lehet lekötni Magad és elterelni erről a helyzetről a gondolatokat! Mindenben meg kell találni a pozítivat, ne hagy Magad bedepizni!

2020. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Neten vagyok csak , telefonalgatni nem szoktam.

Nyomott a hangulatom az egész miatt.Ismerkednj pasizni sem lehet így.

2020. márc. 21. 13:59
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj már annak is hogy Te legalább kimehetsz még ha csak a szükséges dolgok miatt is!

Vannak akiknek még annyi időre se szabad kimenniük mint Neked! Esetleg még meg is betegedtek!

Legalább feltöltődsz és könnyebben megy majd az ismerkedés!Ha eljön az ideje!

Vagy nem tudom mivel lehet Téged rábírni a pozitív hozzáállásra!☺️

2020. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

16

Nagyon rosszindulatú vagy.

Akkor ülj bent te egyedul egy lakásban magányosan

Családom messze ....barátok is

Parom sincs


Már a lakás okyna tiszta xd mert annyit Takaritottam unalmamban ennyi haszna van 😀

2020. márc. 21. 14:37
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül vagyok. Mégsem hiányoznak a pasikák meg a seggnyalás, a családom hiányzik.
2020. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Elöző!

Valakinek könnyebb az egyedüllét,valakinek nem!

Nem mindegy hogy, milyen a háttered és hogy miben nőttél fel! Milyenek voltak a családi körülményeid!

Különbözőek vagyunk,különböző helyekről,különböző felfogással!Ez így jó ahogy van!

2020. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Törölve lett valami


Nekem a családom nem hiányzik megvan az okom rá.

Mindig jöttem mentem most a bezártság meg fu

2020. márc. 21. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!