Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs párja az most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs párja az most örül ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sok előnnyel is jár az egyedüllét. Nem kell senkihez menni, nem kell kerülgetni vagy elkapni tőle valamit. Illetve kevesebb liszt, konzerv és wc-papír kell egy főre. Na meg fő a nyugalom.
2020. márc. 18. 21:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Várj először kamilláztam a kérdésen egyedülállóként most elolvasok mindent és utána válaszolok. 30-as válaszoló vagyok a smiley soros. 🙂
2020. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Most válaszolok. Én inkább álmosabb vagyok azóta mert hajnalba kell kelnem a korlátozás miatt ami no problem mert amugy is be akartam állítani a hajnali kelést és a 10 órai alvást. De nem szoktam még hozza ami abban nyilvánul meg hogy a mobilom idonkent hiaba jelez reggel hogy ő kész van az ébresztéssel kb. 30 perc kell míg én is kész vagyok a keléssel. Én egyedülálló vagyok de nem egyedül élek hanem szülőkkel es a testvéremmel de ő most a korlátozás miatt nem jött haza csak egyszer hosszabb idő után. Nem igazán értem ezt a kerülgetni dolgot amúgy otthon. Elkepzeltem hogy otthon is csikozzuk be a lakast hogy 1,5 meter tavolsag vagy mi? Amugy ezzel nincs problema de nem kerulgetjuk egymast de nem is adunk puszit egymasnak.


A liszttel nekem is volt problem mert én magamnak készítek kenyeret mert a boltitol anno fajt a hasam, egy tipusu lisztbol keszitek abbol hiany volt de elotte vettem tobbet ettol fuggetlenul is, mig hiany volt lisztet is készítettem, hogy sporoljak a liszttel ami van es felfedeztem egy masik lisztet ami szinten jo 😃 addig kreativkodtam mig megoldottam szoval kreativkodtam ennek ellenére is. Konzerv nem fogy mert olyat nem vettünk minek? Nem katonai gyalogsag vagyunk. Én a WC papír problémát nem értem kamillázok is rajta nagyon hogy egyesek mit hisztiznenek ha hiány lenne belole de otthon van az ember szoval van furdoszoba is és gyorsan letusolja magat.


Szerintem mindentol fuggetlenul is ha kiegyensulyozott az ember akkor no problem ha párban van ha egyedul akkor is.

2020. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!