Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs párja az most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs párja az most örül ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sok előnnyel is jár az egyedüllét. Nem kell senkihez menni, nem kell kerülgetni vagy elkapni tőle valamit. Illetve kevesebb liszt, konzerv és wc-papír kell egy főre. Na meg fő a nyugalom.
2020. márc. 18. 21:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
Mindent lehet többféleképp nézni. Ez egyfajta önnyugtatás, önigazolás keresés, amit írsz. Olyan, mintha azt írnád: "Akinek nincs 3 szintes luxusnyaralója, az most örül, hogy nem kell annyit takarítani és a rezsi is kicsi?" :D
2020. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok ami nyilvánvalóvá válnak 40 éven felüli embereknek. Az egyik, hogy mihez értek és mihez nem. Elméleti ember vagyok érdekel az informatika, matek, elektronika, stb. Amihez nem értek.. csajozás, emberek, nem vagyok és nem is leszek egy adonisz, a nők mai bálványa. :) De ez utóbbit már hosszú évek óta nem érdekel, magasról lexarom. :) Elfogadtam, hogy levegőnek néz az ellenkező nem, ezért ha úgy tetszik a passzív ellenállást választottam és én is így teszek. :)))
2020. márc. 22. 00:11
 23/32 anonim ***** válasza:
22: És miért? Ez a kérdés. A passzivitásodból az jön ki, hogy magasról teszel mindenre és semmi nem érdekel, csak vegetálsz. Nekem sincs csajom és adonisz sem vagyok, de 10 éve edzem azért... ilyesmik. Nem a nők miatt kell edzeni, hanem magadért. És a nőknek vonzó, ha önmagadért teszel dolgokat és nem csak ülsz és sz_rsz bele mindenbe. A passzivitás a nem vonzó tényező a dologban.
2020. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én a legnagyobb meglepetésemre 2 napja találtam egy lányt, és mindkét nap együtt aludtunk. Viszont rá kellett jönnöm, hogy nagyon is jól megvagyok én egyedül, csak néha szeretethiányom van. Hozzászoktam a magányhoz és az időszakos kapcsolatokhoz az elmúlt 3-4 évben, fél éve meg már abszolút semmi nem volt, úgyhogy most ez furcsa, szokatlan.
2020. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ez az nekem is annyira szokatlan lenne x év egyedüllét után kapcsolatba kezdeni. Annyira elszoktam tőle, hogy már azokat is leépítettem régen, akik csak csevegni akartak a neten. :) Egyébként nem vagyok passzív, több hobbim van, amit rendszertelenül, de űzök és tanulok is folyamatosan. :) De azon már régen túl vagyok, hogy másokkal foglalkozzak és arra figyeljek, hogy kinek mi tetszik. Egyszerűen nem érdekel, szeretnék egyedül maradni, végtelen nyugalomban és békességben. :)
2020. márc. 22. 14:49
 26/32 anonim ***** válasza:
Örülök is, meg nem is..
2020. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem örülök, mert így nem is lesz egy darabig valószínűleg, ha minden bezár,meg mindenki otthon gubbaszt.
2020. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nekem van parom, es bar nagy a hazunk, szerintem mi egy lakokocsiban sem szivnank el egymas elol a levegot. Mindketten hagyjuk egymas molyolni a sajat dolgaival. Ha akarjuk, egyben vagyunk, ha akarjuk, ket kulon szabad leny.
2020. márc. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


28-as: Ebben a helyzetben osztoztok a wc-papíron is? :)

2020. márc. 24. 22:46
 30/32 anonim ***** válasza:
😃 🤦😃😃😃😃😂
2020. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!