Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs párja az most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs párja az most örül ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sok előnnyel is jár az egyedüllét. Nem kell senkihez menni, nem kell kerülgetni vagy elkapni tőle valamit. Illetve kevesebb liszt, konzerv és wc-papír kell egy főre. Na meg fő a nyugalom.
2020. márc. 18. 21:18
1 2 3 4
 11/32 opened paradise ***** válasza:
96%
Hamarabb kattanok meg egyedül, az fix. Szóval annyira nem örülök neki.
2020. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
A nyugalom az rendben. Egyedülálló vagyok, így az eddig is megvolt. Azonban az, hogy nem a megszokott életet éli az ember (munka vs. otthon viszonylatra értem), így már nehéz. (F)
2020. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
55%
"Jó életem van egyedül is. Vigyázzok magamra, nincs szükségem senkire." akkor minek írsz ide?
2020. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Amugy mi nem vettunk egy kilo lisztet sem. Kb max ket kilo fogy el szerintem egy ev alatt. Aruljatok mar el, aki vett sokat, mit csinaltok annyi liszttel???
2020. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmizni szoktam, de most nem szívesen ismerkedek.

Ugyanakkor nem köpöm szembe magam.. hiszen okkal nincs állandó partnerem, nekem nem való az együttélés, szükségem van nyugira, nem szeretek más lelki szemetese lenni és én sem vágyom arra, hogy elpanaszoljam az életem másnak, vagy hogy megosszam az életterem stb.

Szóval, ez így alakult, most ez van, ha lecseng, akkor bepótolom :D

2020. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Oke, szeretem az onallosagot, de szexre szuksegem van. Nem allando kalandokra gondolok, de az a tudat, hogy ennek lottek, egeszen kiborit. No vagyok, es nekem nem eleg a sajatkezuseg. Szoval minden modon el fogom nyomni a vagyaimat.
2020. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
A liszttel kapcsolatban... gondolom mindenki önjelölt péknek érzi magát és majd nagyüzemben otthon fogják gyártani a kenyeret. :)) Ide meg csak szórakozni járok. :))
2020. márc. 19. 00:47
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelenleg párom és egyedül élek. Vannak dolgok, amik nyilván előnynek számítanak, de megvannak a hátulütői is.


Nyilván előny az, hogy kevesebb esélyem van arra, hogy elkapjam a fertőzést, főleg hogy otthonról is dolgozom. Jobban be tudom osztani a kaját, mosószert (bár amikor párom volt, ugye az ő fizetése is beleszámított a közösbe... kevesebbet keresett, de azért nem annyival, hogy nekem kellett volna kitartanom... tehát annyival nem jobb az anyagi helyzetem).


Viszont még introvertált létemre is nekem a teljes boldogásghoz szükségem van arra időközönként, hogy emberek között legyek, és erről most egy jó ideig lemondhatok. Imádok színházba, koncertre, moziba járni, és ezek voltak a legjobb módszerek arra, hogy kezeljem a depressziómat, ami elkezdett azért visszajönni. Persze, családot, barátokat, kollégákat tudok telefonon is hívni, tudok csetelni, de az azért nem ugyanaz.


Meg alapvetően romantikus típus vagyok, szeretnék párkapcsolatot, és most egy ideig kb. nem is lesz arra esélyem, hogy egy egészséges párkapcsolatot kialakítsak.

2020. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Incel vagyok es remetekent elek jo messze Europan kivul. Nincs kitol elkapnom a virust. Iszom az egeszsegetekre, amikor majd kikohogitek a tudotoket 🤣
2020. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De máskor is. Eddig is szerettem szingli lenni, most is szeretek, ezután is szeretni fogom.
2020. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!