Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs párja az most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs párja az most örül ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sok előnnyel is jár az egyedüllét. Nem kell senkihez menni, nem kell kerülgetni vagy elkapni tőle valamit. Illetve kevesebb liszt, konzerv és wc-papír kell egy főre. Na meg fő a nyugalom.
2020. márc. 18. 21:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ismerkedni se tudok
2020. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Nekem teljesen mindegy. Az én napi rutinomat minimálisan érinti a koronavírus.
2020. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

"Na meg fő a nyugalom."


Na, neked se volt még soha normális kapcsolatod! Szüleid is csak elviselik egymást?


Ja, és ha valami nagy bajod lenne, akkor ki hív esetleg mentőt, ha te nem tudod kihívni?

2020. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát én pont, hogy nem örülök. Kevesebb ismerkedési lehetőség.
2020. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Van egy olyan érzésem, hogyha a koronavírus az agyat támadná akkor téged távolról elkerülne.


1. Az emberek totálisan félre vannak informálódva és nem igazán csökkented az esélyét a fertőzésnek azzal, hogy mondjuk nem érsz a párodhoz, ha együtt éltek. Ha külön akkor nyilván igen, ha nem találkoztok mert kevesebbet kell menni az utcára.


2. Nekem nincs, de nem örülök ennek a helyzetnek. Hogy örülhetne ennek bárki is?


3. Nem vagyok fillérbaszó, és nem vagyok elvetemült hülye sem, hogy 1000 kg lisztet és 60 csomag WC papírt vegyek, meg társai. Nem tároltam be több hónapra konzervekből, de nem is értem?? Miért konzerv? Brutálisan hülyék az emberek.


4. Teljesen mindegy számomra, hogy egy, kettő vagy akár három négy személyre kell vásárolni, mert megtehetném.

2020. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Jó életem van egyedül is. Vigyázzok magamra, nincs szükségem senkire. Korona ide vagy oda, az ember végső soron egyébként is csak magára számíthat. Ha végképpen beütne valami akkor meg azt mondom, hogy valamiben meg kell halni. Ha eljön az én időm, akkor ennyi volt vége. Inkább egyedül múljak ki, mint csövekre kötve egy kórházban. Egyébként meg nem félek a haláltól. A szüleim boldog házasságban éltek több, mint 30 évig, csak engem xartak le. :))
2020. márc. 18. 21:28
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért örülnék jobban? Érzelmi, fizikális téren kinek jó, ha egyedül van? Bár, ha gazdaságilag nézem, ahogy ülök az asztalnál és fogyasztom a cukros liszt bundában kisutott WC papír gurigákat, legalább több marad nekem. Nem eszi el senki.
2020. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
nagyon nem örülök..még x ideig esélytelen, hogy lesz
2020. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem megyünk senkihez, mert együtt élünk

Nem kerülgetjük egymást és nem kapunk el semmit egymástól, mert nem megyünk senkihez

Nem eszünk lisztet és konzervet sem

A wc papíron meg szerintem nem fog múlni

Teljes a nyugalom ;)

2020. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Nekem most jól keresztülhúzta a számításaimat ez a szarság. Az volt a terv, hogy tavaszra vékony leszek, aztán tinder, badoo, okcupid, sorozatrandizás addig, amíg nem lesz végre újra barátnőm, és boldog leszek. Már eljutottam oda, hogy meg vagyok elégedve az alkatommal, meg is nézegetnek az utcán, erre itt van ez a baxás, ki tudja meddig. Baromira dühös vagyok...


29F

2020. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!