Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt egy barátnőm 5 éve és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm 5 éve és külsőre azóta is az ő típusa a zsánerem nagyon. Hosszú távra nagyon ilyen típusú nővel szeretnék lenni. Így lehetek még boldog? Ez mekkora gond?

Figyelt kérdés

Nem olyan óriási elvárások, bár minden relatív, nyilván ez viszonylag a nők kis részére igaz: Magas (min. 175), vékonyabb alkatú, barna/fekete hajú.


Most aki nem ilyen az ne vegye magára, szoktak tetszeni ettől eltérő külsejű nők is, de az ilyen kinézetű nő az, akire azt mondom hogy első látásra megvesz. Az utóbbi 5 évben 5-6 olyan lánnyal ismerkedtem, akik megfeleltek ezeknek külsőre, de velük nem lett semmi. Nyilván nem tetszhetek minden nőnek, bár azért zavar a dolog. Nektek volt már ilyen, hogy nagyon bejött valamilyen külső tulajdonság és nagyon olyannal rendelkező párt szerettetek volna?


2020. márc. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Masolatokat gyujtottem. 😂
2020. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Egyik nap ilyen nők tetszenek, másik nap meg olyanok.
2020. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. Pár éve találkoztam álmaim nőjével.

De kiderült, hogy a szép csomagolás nem minden.

Alig tudtam tőle megszabadulni.

2020. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van zsánerem, kb. mint a tied.


Magas, vékony, kicsit hosszúkásabb arcú, sötétbarna, fekete, egyenes, kicsit hullámos haj. Tipikusan Sandra Bullockot tudnám példának mondani.


[link]


Ezen a képen nagyon jól néz ki, talán smink is kevesebb van rajta.


Nos, nekem ilyesmi a zsánerem. Erre akkor jöttem rá, amikor egymás mellé tettem fejben a volt barátnőket, azokat a lányokat, akik tetszettek középiskolában, egyetemen, meg ugye ismert embereket, akikre azt mondom, hogy szépek és ez jött ki, amit fent írtam, a többség ilyen volt. Egyszerűen, az ilyen lányokat néztem ki mindig magamnak.

2020. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!