Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért várja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért várja el alanyi jogon hogy szóba álljanak velük a nők?

Figyelt kérdés
Aztán besértődnek ha nem úgy vannak a dolgok ahogyan ők elképzelik.
2020. márc. 17. 14:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

A "szóba állást" én nem csak párkapcsolati/randi síkon értelmezem.


Az a nő, akinél azért is "meg kell dolgozni", hogy egyáltalán hozzászólhassak (teszem azt az egyetemen kérdezek tőle a beugróról), az menjen a büdös francba...

2020. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
#41: milyen beugróról? Mármint hova?
2020. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

#42

Laborbeugróra gondoltam.

Mérések előtt mindig teszteket kell írni/kikérdeznek, hogy egyáltalán hozzákezdhess a méréshez.

2020. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
36%
Feleslegesen gerjedtek. Ezek azt hiszik ők szrták a spanyol viaszt, s azért h őnagysága egyáltalán visszaköszönjön a szomszéd néniknek, azérta néninek puncsolnia kell, mert a dög úgy gondolja h ő az atyaúristen. Gondolja ezt 35 évig, azt utána húú de kbsztott vele az élet. Ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni. Álljon be a tükör elé, mondogassa magának h "húúú de szép vagyok", azt pusztuljon. Nárcisztikus dögevők ezek. Sajnos egyre több ilyen van. Messziről kerülni őket, had nézegesse magát (de általában ezek az emberek belülről egy csődtömegek, egy nagy nullák, sőt nem is nulla, hanem már kör). Azon kívül h "húú de szép vagyok" mást nem tud letenni az asztalra, azt többsége még csak nem is szép.
2020. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!