Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért várja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért várja el alanyi jogon hogy szóba álljanak velük a nők?

Figyelt kérdés
Aztán besértődnek ha nem úgy vannak a dolgok ahogyan ők elképzelik.
2020. márc. 17. 14:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
8%
Ugyanazért amiért a nők is. De sokan írták már itt, hogy nem értik, hogy az a jó pasi miért nem ŐT választotta, miért azt a tyúkot...
2020. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
64%
#20: ezt nem vitatom.
2020. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
63%
#15, ha a "normális, elegáns elutasítást" megkapnátok, akkor meg egyből indoklást követelnétek, hogy azonnal beleköthessetek, és lenullázhassátok (ezzel együtt magát az elutasítást is). Na, ez az, ami az égvilágon senkinek se hiányzik.
2020. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Nem várom el, sőt inkább kerüljenek. Manapság az "én szrtam a spanyol viaszt" egyedeket mászkálnak mindenfelé, ez meg nekem nem kell. Egyék meg azt amit főztek maguknak. Ebből kimaradok, puncsoljon a nyári villám meg támogassa a hóhér ezeket... (Azt mégis jönnek meg sasolnak a férgesek)
2020. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
68%

a 14-esnek igaza van.


10-bol 9 (leszolitos fajta) pasi nem fogadja el a kedves "nem"-et. 29 eves koromra ezt egeszen biztosra megtanulhattam.

nemreg a metron tobb megallo utan meg at is szallt velem egy es kovetett, mikozben sertegetett. gondoljatok mar bele, hogy egy-ket ilyen tapasztalat mit tesz a nokkel?? mindig ott van a FELELEM, hogy ki tudja, ez a peldany hogy viseli majd, ha nem megfeleloen utasitom el...

2020. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
14%
Mert ez jár nekünk. Semmi extra nincs ebben. Ugyanolyan büdöset xartok. 😃
2020. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerkedem, házasságban élek, gyereket nevelek, ez nincs rám tetoválva.

Leszólítanak, mert miért ne. Ki így, ki úgy, indokot keres, megszólít. Ezzel nincsen semmi gond, szívesen beszélgetek emberekkel. No ezek a röpke 1-5max perces beszélgetések sajnos nagy százaléka anyázással zárul, mert előkerül az esetleg tartsuk a kapcsolatot, nem ülünk be valahová topik.

Sok olyan pasival találkoztam így, aki a dumcsi alatt egy kellemes benyomást tett, viszont a pálfordulása egy belül teljesen sötét embert mutatot.

Ezért is hanyagolom, kerülöm az ilyen helyzeteket az utóbbi időben, mert marhára nincs szükségem ilyen incidensekre.

Egy pozitív véget tudok mondani, aki a fröcsögés közepén elnézést kért, mert az orra alá dugtam a gyerekeim személyiét, hogy lesz szíves békén hagyni, azért mert nem látszik rajtam, még lehet gyerekem, nem csak kifogás ellene.

2020. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
32%

Igen lányok, de ez pont megelőző csapás tipp alapján. Ti meg az alapján vagytok vérig sértve, ha nem feleztek randin vagy hasonló, az anyagiasságotok meglétén vagy nemlétén el van gondolkodva.

Arról lenne csak szó, hogy vegyetek vissza (akinek illene) és ha a pontos időt, utca hollétét vagy azt kérdik tőletek szabad-e a hely stb, ne varánuszarc vanbarátom, mitképzelsztemagadról attitűd legyen első körben. A másodikban már lehet, ha arra megy ki a játék, de bőven van rá példa, hogy rohadtul nem.

Ha meg indoklás van, arra is fel lehet hozni olyat, amiben nem igen lehet vitatkozni, pl ízlés..."de ménem teccem?", "mert ilyennek születtél,amilyen nekem nem tetszik, én is valamilyennek születtem, nem tehetünk róla". Ebben mi olyqn rohadt nehéz, a mai napig nem értem. :D

2020. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
48%
#28-as, dugd föl magadnak a viselkedési tanácsaidat. Felnőtt embereket viszont kímélj meg ettől.
2020. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
#26: de egyetlen indokot sem írtál, hogy milyen alapon.
2020. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!