Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi majdnem az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi majdnem az összes 27-35 közötti nő, hogy a "szépségük csúcsán" vannak és alanyi jogon jár nekik 35 év alatti férfi?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Miért hiszi azt minden itteni nyámnyila nyomorék "rendessrác", hogy alanyi jogon jár neki nő, ráadásul topmodell?

Az életben az oxigénen kívül nem jár senkinek semmi alanyi jogon, el kéne végre fogadni.

2019. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Ki hiszi azt, hogy alanyi jogon jár neki bárki is?😂És téged mit zavar, hogy mások mit hisznek? Komolyan mint az oviban...
2019. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Én olyat se láttam, hogy valaki azt állítaná, hogy ő a szépsége csúcsán van. Sok ember a korosztályában válogat.
2019. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%

Fogalomzavarban szenvedsz. Úgy állítod be mintha "35 év alatti férfi" az valami jó dolog lenne, holott a férfiak 35-45 évesen vannak olyan kelendő korban, mint a nők 20-30 évesen. Épp ez a baj, hogy a 20-as férfiak a kutyának sem kellenek, sem a saját sorosztálybeli nőknek, sem az idősebbeknek, senkinek. Ezért van olyan sok kései szűz 20-as pasi.

Másrészt pedig a nők nem csak 27-35 között, hanem 40 fölött is azt hazudják maguknak, hogy ők még mennyire jól tartják magukat. Nem figyelted még meg?

2019. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem kevesebb férfi vélekedik így, mint nő

Ennek általában az az oka, hogy azok a nők, akiknek ebben a korban nincs párjuk, vagy nehezen tartanak meg egy kapcsolatot, elkeseredetté válnak, melyet felsőbbrendűségi érzéssel próbálnak leplezni, és sok nyomorult férfi sajnos bedől ennek, így működik a dolog.

Persze szerintem semmi gond azzal ha valaki akárhány évesen egyedül van, vagy bármi, engem nem érdekel, de a nők legnagyobb része ítélkezik emiatt a másik felett, így aki ebben a helyzetben van gyakran úgy tesz, mintha ő mindent megkaphatna, mégis az egyedüllétet választja.

2019. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

"Épp ez a baj, hogy a 20-as férfiak a kutyának sem kellenek, sem a saját sorosztálybeli nőknek, sem az idősebbeknek, senkinek. Ezért van olyan sok kései szűz 20-as pasi."


Ahahahahahaaha :D

2019. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%

#6 Mi ezen a vicces?

Én 20-on éves pasi vagyok, és a korosztályom 70-80%-ának nincs barátnője, mert minden nőnek legalább 30-as, de sokaknak 40-es pasijuk van.

2019. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

#7 - Borzalmas, hogy te ezt komolyan elhiszed.


A tizenéves lányok általában 1-3 évvel idősebb srácot keresnek maguk mellé.

A huszonéveseknél ez +1től +5ig terjed.

Általánosságban nem keresnek sokkal idősebb palit maguknál. Az nevetséges, hogy te erre fogod a sikertelenségedet.


Aki nem tutyimutyi anyámasszonykatonája, annak van nője. Ennyire egyszerű.


Persze a te hatalmas tutyimutyi társaságod mintája alapján is lehet következtetéseket levonni, de nem ezt kellene tenned.

2019. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

Akkor ebben a korosztályban miért van mégis mindenkinek idősebb pasija/férje? Miért egyedülálló a férfiak 3/4-e ezekben az években? Miközben a nők közül meg szinte senki sem az. Ez innentől már egyszerű matematika, következtetés alapján is belátható.

És nem, nem azért mert nincs saját egzisztenciájuk, rengeteg ismerősömnek vettek lakást a szülei, vagy örökölte meg a nagyszüleitől, még sincs barátnőjük. Nem is sikeresebbek mint a mamahotelesek vagy az szoba bérlők. Egyszerűen rossz korban vannak még. Minden erre vezethető vissza.

2019. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

"mert minden nőnek legalább 30-as, de sokaknak 40-es pasijuk van."


Ahogy te azt álmodod. A legtöbb fiatal nőnek 0-3 évvel idosebb barátja van.

2019. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!