Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi majdnem az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi majdnem az összes 27-35 közötti nő, hogy a "szépségük csúcsán" vannak és alanyi jogon jár nekik 35 év alatti férfi?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 15:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

"Én 20-on éves pasi vagyok, és a korosztályom 70-80%-ának nincs barátnője, mert minden nőnek legalább 30-as, de sokaknak 40-es pasijuk van."


Biztos valami párhuzamos univerzumban élek, mert én meg huszonéves nő vagyok és a teljes korosztályomat ugyan nem ismerem, de az ismerősi körömben a fiúk/srácok/férfiak kb 95%-ának hosszú, komoly kapcsolata van vagy legalábbis már volt és most épp nem szeretne komolyat. Az ismerősi körömben lévő nők 95%-a pedig huszonéves férfiakkal van kapcsolatban. Pedig tök átlagos fiatalok vagyunk, nem valami társkereső klub.

2019. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

Azt hinni hogy valami alanyi jogon jár neked azzal jár, hogy dühös és kovetelozo vagy, ha ezt nem kapod meg.

Látsz valaha is olyan nőt, aki kovetelozik ilyen értelemben? Látsz olyan nőt aki számon kéri, hogy mégis mi jogon nem őt választják a korabeli férfiak?

Én még életemben nem láttam ilyet sem a neten, sem a valo eletben.


Vágyni valamire viszont teljesen más. A vágy mindenkinek a maga dolga, nem tartozik senki másra. Azt mondani, hogy "nekem vagy ez a ferfitipus kell, vagy inkább egyedül maradok" teljesen fair; nincs benne kovetelozes, düh, prüszkölés, vergődés, és a másik akaratának porba tiprasa.

Tudjunk már különbseget tenni konyorgom.

2019. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem van 5 megkeseredett 30 körüli szűz férfi a Gyakorin és felváltva írnak is ehhez hasonló kérdéseket.


Minden valamire való férfinek van nője és fordítva is.


Nektek meg el kellene fogadni, hogy van egy természetes szelekció és nem mindenkinek adatik meg, hogy párja legyen. A természet így próbálja megakadályozni, hogy továbbörökítsétek a hibás génállományotokat.


Egyébként leszállhatnál te is erről a nő témáról, menj el sportolni, falat mászni, kirándulni stb és foglald le magad!


Annyira kíváncsi lennék arra, hogy hogy néztek ki (bár van elképzelésem), úgyhogy szívesen meghívnálak titeket egy sörre. 🤣

2019. szept. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

28 lettem, már tavaly is nőnek éreztem magam, 18-26 között meg lánynak.


Most vagyok a nőiességem tudatában, teljes értékű felnőttnek érzem magam és ez nagyon jó érzés.


A szépségem csúcsán lehet, hogy most vagyok, mint nő, de az egészen biztos, hogy eddig csak lányként voltam szép, hisz lány voltam, fiatal felnőtt, sokan tegeztek tizenévesek is, már nem merik.


Nem lehet összehasonlítani a kettőt szerintem, mint a legfinomabb almát a körtével sem, ki egyiket, ki másikat szereti.


A testem már formás, a mellemnek van esése, szépsebb a csípőm, a böröm még nem rános, de már kevésbé feszes, szerintem ez is valami felnőtt bájt ad, hogy nem latexbaba szerűen tapad rám, mint 5 éve.


Sokkal felnőttesebben öltözök, szépnek érzem magam, vonzónak, már eszembe sem jut versenyezni a lányokkal, mert mikor ránézek egy 19 évesre, gyerekeket látok, nem vetélytársat(ellenben a korosztályom nőire tudok féltékeny lenni rendesen).


Sosem járt semmi alanyi jogon, de mivel nézelődök és engem is rendesen megnéznek minden korosztályból, minden nap többször(kivéve a gimisek, ők már nem), így tudom, hogy egy pillanat alatt találnék húszéves, de 30 éves férfit is kapcsolatosdira, de szerelmet ugyanolyan nehéz találnom, mint 10 éve volt, ez nem változik.


Ha számszerűsíteni akarom, pár nap alatt 100+ match van a tinderen és 40 plusz üzenet úgy, hogy kiírtam, hogy gyerekem is van:) 26-33 ig vannak bejelölve a férfiak.


Abban igazd van, hogy sok az elhanyagolt korombeli, de ők 5 éve is elhanyagoltak voltak, akkor is csak azoknak kelletek, akiknek a fiatalságuk volt egyedül vonzó, most meg csak azoknak, akik ugyanolyan elhanyagoltak, mint ők.

2019. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%
Természetes szelekció? A komment írásakor úgy ahogy elment mint érv gyengécske lábakon, de 2020-ban már ezzel nem lehet érvelni, hiszen a szolidáris társadalom azért korlátozza a tagjait (pl kijárási korlátozás) hogy a gyengébb immunrendszerűeket megóvja.
2020. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!