Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha egy 28 éves lágy még a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Volt barátnőm nővére 31-32 éves koráig otthon élt, tanult, lógott, néha dolgozott is. Összejött egy 40 körüli faszival akinek volt lakása :D Majd amikor a szerencsétlen nem akarta eladni a szeretett lakását és venni egy "családi fészket", akkor hazaköltözött a lány. Persze a srácok sorban állnak érte, mert szép meg értelmes is a csaj.


Férfinál valoszinüleg lúzer.


Summa summarum: nyilván nem szerencsés, de a férfiaknál ez legtöbbször sokadlagos kérdés.

2020. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gáz, de ezektől függ, hogy mennyire:


- dolgozik a lány? El tudná magát tartani?

- mik a tervei a jövőben a költözéssel kapcsolatban? (Mikor? Hová? Kivel?)

- mekkora lakásban/házban él együtt a szüleivel?

2020. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk az én esetem az olyan hogy egy nagy családi házban élünk falun. Szingli vagyok és ezért értelmetlennek tartottam külön költözni. Vagyis laktam már külön a párommal de amikor szét mentünk akkor hazaköltöztem.

Dolgozom de nem keresek sokat irodai munkával. Ha lenne egy komoly kapcsolatom akkor szó nélkül költöznék.


Csak félek hogy ez miatt lenéznek a férfiak hogy a szüleimmel élek. Vagy azt gondolják hogy 28 éves létemre semmire nem vittem az életben.

2020. márc. 14. 21:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Így, hogy laktál már külön és irodai munkád van, nem olyan gáz. :)


“ Szingli vagyok és ezért értelmetlennek tartottam külön költözni.”

Pedig hidd el, sokkal önállóbb. A férfiak szemében is.

2020. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!