Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan 28-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan 28-30 éves pasival, aki még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy pasit, akivel nagyon kijövünk, de otthon 30 évesen él a szüleivel, az anyja főz, mos, takarít rá, stb, nem igazán önálló. Én külön élek a szüleimtől már relatív régóta, emiatt nekem kicsit furcsa a dolog. Főleg hogy miután felmerült az, hogy ő külön költözne, az anyja csak nevetett...
2020. febr. 28. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Jesszus, biztos nem! Nincs szükségem egy "nagy gyerek"-re.

24/L

2020. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Csak ha eletem szerelme lenne, es azonnal eljonne otthonrol.
2020. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Mindig meg tudok döbbenni az ide írogatókon, én elmúltam harminc és itthon lakom, mert így olcsóbb. Most hülye lennék elköltözni egy saját albérletbe, amikor itt vagyunk Anyámmal a négy szobás házban ketten, de legyen olyan fogyatékos, hogy szórjam a pénzem, csak, hogy pár idióta, aki ezt nem képes belátni ettől higgyen férfinak. Azért a normális nők nem ilyen korlátoltak.
2020. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem ezzel mi a gáz, ha egyszer szereti a szüleit, miért ne élhetne velük? Csak mondom, hogy a világtörténelem nagyon nagy részében a férfi együtt maradt a szüleivel és oda hozta a feleségét.
2020. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy amikor eljön hozzám, akkor is mindig ír az anyjának, hogy megérkezett, amikor meg elmegy, akkor meg ír, hogy elindult... és egyszer véletlenül pont láttam, hogy írt az anyjának, hogy most indul el haza (ez este volt), mire az anyja azt írta vissza, hogy "már épp ideje".
2020. febr. 28. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Tedd fel magadnak a kérdést: kell ez neked?? :"D
2020. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha hajlandó lenne elköltözni , ha komolyra fordul a kapcsolatunk,akkor igen.
2020. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyenekre szoktam mondani, hogy irigylem őket.

Az meg külön jó, ha a semmirekellő üresfejű lotyók, akik ilyesmit néznek, azok nem zargatják.

2020. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Itt nem az a baj, hogy a szüleivel él, hanem az, hogy képtelen az önellátásra.


Legalább melózik?

2020. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a kizáró ok ha valaki a szüleivel él. De akire 30 évesen anyuka mossa a gatyát és ő takarít utána attól menekülni kell. Ha 30 évesen se magától értetődő neki, hogy minden házimunkát kérés nélkül elvégez akkor te csak pótmamának kellesz neki. Annyi változás lesz, hogy anyuka helyett neked kell majd pesztrálnod.

Meg persze ilyen esetben a szülő se normális, magához láncolja a gyerekét és nem tudja elengedni a "kicsi fiát". Elhiheted, hogy életetek végéig a nyakatokra járna és pontos szabályzat lenne arra, hogy a kicsi fiának mit hogyan kell alárakni.

2020. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!