Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan 28-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan 28-30 éves pasival, aki még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy pasit, akivel nagyon kijövünk, de otthon 30 évesen él a szüleivel, az anyja főz, mos, takarít rá, stb, nem igazán önálló. Én külön élek a szüleimtől már relatív régóta, emiatt nekem kicsit furcsa a dolog. Főleg hogy miután felmerült az, hogy ő külön költözne, az anyja csak nevetett...
2020. febr. 28. 21:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván nem normális dolog, hogy nem dobál ki az ablakon min. 120 ezer Ft + rezsit havonta, csak hogy pár üresfejű, anyagias libának imponáljon.
2020. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is otthon lakom még, de azon agyalok, h hogyan húzhatnék el a búsba. Ez a sztori durva o.o nem biztos, h vállalnám a helyedben.
2020. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
91%
Abszolút no go
2020. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem önálló, akkor nem.

Az önmagában nem gond, ha a szüleivel él.

2020. febr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Anyukának nincs vmi egészségi problémája amiért ezt a választ írta?
2020. febr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%

Én is otthon lakom. Mégis van barátnőm, aki ugyanúgy otthon lakik, illetve még tanul egyetemen. Már lett gyűjtve 6 millió forint lakásra, de ugyebár ez még nem elég. Szóval addig miért költözzek el es fizessek pluszba 180 ezret albérlet + rezsi, ha ezt a pénzt el rakhatom és saját lakást/házat vehetek majd, ahol majd a saját önálló életem kezdődik meg? Na? Belekötés?


Amúgy ismerősöm is otthon lakik: kamionozik, havonta 1 hetet van itthon. Ő is minek fizessen albérletet magának?


Persze vannak ismerőseim akik már elköltöztek albérletbe stb, de az meg a gyerek miatt is.


Szóval aki azt nézi egy kapcsolatban, hogy a másik 28 évesen még otthon lakik, na annak sose lesz normális kapcsolatba..vagy legalábbis normalis emberrel biztos nem.

2020. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
16-os! Ne erőlködj, itt ilyen holmi józan ésszel kár próbálkozni, az ide járó nők -tisztelet a kivételnek- túl buták ahhoz, hogy ezt megértsék.
2020. febr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Alapvetően nem az a baj, hogy a szüleivel él (ha a szülei lakása/háza elég nagy és nem arról van szó, hogy egy légtérben alszik velük), hanem itt az anyuka mentalitása az, ami abszolút azt sugallja, hogy ez nem oké (a srác ír neki, hogy mikor indul, ezt válaszolja neki vissza, meg nevet amikor arról van szo, hogy a fia elköltözne...) Ez egyáltalán nem normális viselkedés az anyja részéről, egyértelmű, hogy magához akarja kötni a kicsi fiat. Ilyen idősen meg kéne érteniük a szülőknek, hogy a gyereküknek külön élete van, és nincs joga megszabni, hogy mikor jöhet haza stb. Illetve, ha a csávó 30 éves koráig nem élt külön, nem gondoskodott magáról, hanem mindent a segge alá raktak konkrétan, nem lesz egy élmény vele lakni, mert tőled és ezt fogja elvárni, és neked kell majd megtanítanod mindenre, ha hajlandon lesz segíteni.
2020. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és ha valaki tisztában van azzal, hogy mekkora szívás az albérlet a mai világban az én vagyok. De 18 éves korom óta külön élek és el nem tudnám képzelni, hogy visszaköltözzek a szüleimmel. Most vagyok 23. Még érthető ha valaki egyetem alatt szüleivel lakik mert egyetem mellett azért valóban nehéz előteremteni lakbérre meg egyebekre valót (én megoldottam)...DE aki 30 éves korára nem jut el odáig, hogy önálló legyen..gáz van. Ha az elmúlt 5 évet amit albérletben töltöttem összeadnám kb meglenne az önerő egy lakáshoz ..és ismétlem 23 vagyok. Aki 30 évesen életében nem fizetett lakbért, vagy számlákat már probléma nélkül lehetne saját lakása. Ezt ne keverjük az anyagias pitsákkal akiknek BMW kell meg luxuslakás..ez egy teljesen más kategória. Szülei elbaszták sajnos.
2020. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!