Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban manapság egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban manapság egy férfi örülhet neki, ha egy ilyen nő szóba áll vele?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 12. 09:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
23%
Igen, örülhettek neki, ha mi nők szóba állunk veletek!
2020. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%
(Nő vagyok.) Ez a nő a képen bőven szép és vonzó, nem pedig csak átlagos. Ha a férfiaknak - többek között a saját bevallásuk szerint sem nagy eresztéseknek - már egy ilyen sem elég, az elgondolkodtató... Egyúttal jól megmagyarázza, miért van ennyi egyedülálló manapság.
2020. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
Nettó hülyeség ez a kérdés. Attól, hogy valaki jobban néz ki, még nem fogom megtiszteltetésnek érezni hogy beszélget velem. Olyan közösségbe járok heti szinten ahol ilyen és még szebb nő nem ritka. Talán ezért, de a külső alapján nem tartom őket többre, mint a többi nőt.
2020. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
30%
Most mivan? Ez egy tökátlag csaj. Bár velem nem állna szóba az tuti :"D
2020. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
61%
Ha ilyen jó vagy pasiban, akkor szobaall veled.
2020. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
38%
Miért, ez milyen nő? Van egy jónak tűnő tesre, meg egy semmitmondó arca. Teljesen átlagos.
2020. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
16. Szerintem is teljesen átlagos, szerintem egy ilyen nő egy kövér férfinek is lehet
2020. márc. 12. 11:13
 18/34 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen átlag, tucatnyi ilyet látni.
2020. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
82%
Női szemmel a képen lévő nő igenis vonzó, nem pedig csak "átlagos". Én nem tudom az itteni férfiaknak milyen elképzeléseik vannak a "jó nőt" és az "átlagos nőt" illetően, de ha ekkora elvárások vannak, nem csodálkozom hogy sokan vergődnek itt az egyedüllét miatt. Egyébként azt jó lenne megjegyezni, hogy attól hogy egy nő szóba áll veletek, nem feltétlenül akar az ágyatokba bújni. Várom a lepontozást, nagy világfájdalmatokban úgyis csak a piros kezeket tudjátok nyomkodni.
2020. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
66%

Hát én örülnék ha szóba állna velem... Teljesen átlagos vagyok. Nem iszok nem dohányzom átlag testalkat/arc humoros és egy német autóipari cégnél vagyok fejlesztőmérnök/akarok családot.


Csak neten próbálkoztam párt találni de ott nem nagyon lehet. Ha képen látható hölgy legalább enyhén kedves lenne/családot szeretne és nem kihasználni akar meg nem lerágni meg folyton az agyamra menni és nem csinál semmit sem akkor letérdelnék előtte... Még akkor is ha rondább lenne mivel sztem iszonyat csinos. Nekem ennék 1-2 fokkal kevesebb is bőven elég lenne.


De szinte kizártnak tartom hogy valaha is lesz ilyen barátnőm... Még a tőlem kategóriákkal lévő hölgyekkel is alig lehet randizni... Neten csak szórakoznak meg egót pumpálnak... (tisztelet a nagyon kevés kivétel). Már egy jó ideje nem is randizok... :/

2020. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!