Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság minden férfi vékony vagy edzeni jár? A ducibb alkat eltűnt teljesen?

Figyelt kérdés
Nekem az a zsánerem,És nőként elég rosszul érint,hogy alig van ducibb férfi.
2019. okt. 17. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg még betöltöd a 30-at, találni fogsz duci-tokás pasit rendesen! :D
2019. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felénk rengeteg mackós pasi él. Amúgy nekem is ők tetszenek.
2019. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Idősebb is érdekelne pedig max 35 évesig kb.
2019. okt. 17. 14:04
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó neked 2-es
2019. okt. 17. 14:05
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

A fiataloknál a konditerem az elvárás, azt hiszik attól igényesek és akkor lesz majd modell csajuk. Gyerekek még.


30 felett már árnyaltabba a helyzet, mert ott már el kell járni dolgozni, de még ott is szép számmal vannak gyúrósok, mert kellene a modell csaj még mindig. Akik meg megházasodnak, felszednek 25-30 kg-ot, férfi nő egyaránt. Ott már nem lényeg semmi.

2019. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom az USA-t meg UK-t meg a Meki-k környékét a túlsúlyosok aránya kiemelkedően magas.

Egyébként ez kb olyan "probléma" mint a minek fürdesz úgy is koszos leszel.

2019. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Alig vannak? Ezek szerint csukott szemmel jársz-kelsz a világban.
2019. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én elég nagy darab vagyok, de kifejezetten ez még senkinek se tetszett, max elfogadta akivel összejöttem.

28/F

2019. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hazánk az egyik legelhízottabb ország a világon.

Mondd csak, te szemellenzővel jársz?

2019. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is le kellett fogynom 115-ről 88 kilóra mert egyszerűen úgy éreztem, hogy átlag nőknél esélyem sincs pocakkal. Soha nem találkoztam senkivel akinek ez tetszett volna szóval inkább változtattam


Ettől függetlenül rengeteg nagyobb srác rohangál az utcán, szerintem válogathatsz bátran.

2019. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!