Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre vonzóbbak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre vonzóbbak manapság a kövér nők, miért van egyre több nem elhízott férfi kövér nővel?

Figyelt kérdés
Mit tudhatnak ezek a nők, hihetetlen de manapság szinte az átlagos, sportosabb férfiak mellett is nagyon kövér nők vannak. És valahogy ez kezd uralkodni? Miért ilyen vonzóak a kövér nők?
2019. dec. 5. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
A külsőségekre mennek.
2019. dec. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Valakinek biztos vonzó. Engen nem vonz egy telexart búvárruha, akinek akkora kofferja van, mint egy kétajtós szekrény.
2019. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Kinek vonzóak? Engem taszítanak a kövér nők, pedig nem vagyok nyápic férfi. Olyat én is sokat látok, hogy normál apuka, normál kisgyerek, kövér anyuka. De ott anyuka a szülés után hízott el, és úgy maradt. Apuka meg szereti a gyereket, és várja, hogy anyuka lefogyjon. Ez néha megtörténik, de inkább nem.
2019. dec. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Mindig voltak akiknek a teltebb, nőies idomok jönnek be és olyanok is, akiknek a vékonyabb csajok. Mindenki olyan párt keres amilyet magának aki neki tetszik.
2019. dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Kinek vonzóbbak a kövér nők a csinosaknál? Mert a férfiak biztos, hogy nem így gondolkodnak.
2019. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
#5 Nehogy azt hidd... nálunk az irodában is sokaknak tetszenek az asszonykásabb nők, a vékony kislányokat meg gilisztásnak hívják.
2019. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Ezt tette a hipergámia. A nők 80%-a a férfiak 80%-át elutasítja, így azok kénytelenek a szerencsére és a megalkuvásra alapozni. Olyan hányinger nőkön látok jegygyűrűt, hogy én inkább költöznék egy lakatlan szigetre életem végéig, minthogy egy ilyennel összekössem az életem.
2019. dec. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
#7 A felnőtt 30-40 éves férfiak mondják ezt.
2019. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Hehe hogy le vagy már pontozva mindenki, aki leirta hogy a kövér nők nem vonzóak 😀


Tipikus gyk-mentalitás, ha fáj az igazság pontozzuk le, ha már megcáfolni nem tudjuk.


A magyarázat az lehet, hogy egyre több az elhízott nő, így a vékonyabb lányok megszerzése már csak a legjobb pasik privilégiuma lesz.

Többiek túlsúlyosakkal kénytelenek beérni.

2019. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát de tényleg léteznek férfiak, akik vonzódnak a testesebb nőkhöz, közöttük is van, akinek arányos a teste, szép az arca, jó a stílusa, nem mindenki BB Évi.
2019. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!