Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre vonzóbbak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre vonzóbbak manapság a kövér nők, miért van egyre több nem elhízott férfi kövér nővel?

Figyelt kérdés
Mit tudhatnak ezek a nők, hihetetlen de manapság szinte az átlagos, sportosabb férfiak mellett is nagyon kövér nők vannak. És valahogy ez kezd uralkodni? Miért ilyen vonzóak a kövér nők?
2019. dec. 5. 07:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Kövér nőt könnyeb megkapni. Lelkesebb az ágyban. (tapasztalat)
2019. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is ezt látom főleg fiatalabb korosztalynál, a fiatalok nem törődnek magukkal, sok az elhízott fiatal csaj. És mivel a fiatal pasik ferfiasodnak, a hormonok az égben, punci meg kell ezért olyannal jönnek össze aki akad. Aki válogat az nem dug. Én is sokszor csóválom a fejem, hogy micsoda tizen.. huszon.. éves csajok olyak mint a hurka és egy egész normális kinézetű sráccal megy kézen fogva. Nem feltétlen gondolom, hogy vonzóbbak csak több van mint pár évtizede így elkelnek. És félek ez egyre rosszabb lesz. Hétköznapi dolog, hogy ha anyuka megy a fiatal lányával akkor az anyuka bizony kategoriakkal jobb nő mint fele annyi éves lánya.
2019. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Van aki szereti a duci nőket... de inkább arról van szó hogy nem kövér csajt csak extra jó pasi tud megszerezni. A többinek csak marad ezek vagy a hokizas
2019. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Hát engem egyáltalán nem vonzanak!
2019. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem csak a rendkívül kövér nők tetszenek. Nem kényszerből,mert sportos férfi vagyok,lehetne sovány partnerem is. Nem is azért,mert könnyebb őket megkapni. Egyszerűen imádom a hatalmas idomokat,az óriási popsit,hájas nagy hast. Sokan vannak így,csak nem mindenki vállalja be.
2019. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!