Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire baj ha nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha nem tudtam még ennyi idősen sem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Egyre jobban szégyellem magam emiatt. Meg rossz érzés hogy nem volt még, úgy érzem hogy én alkalmatlan vagyok barátnőnek emiatt. El sem tudom képzelni hogy milyen párkapcsolatban lenni. Szerintem az lenne a normális ha az embernek tizen éves korban lenne barátnője, én most leszek 23 de nem volt még.
2020. márc. 10. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, majd ha összejön, összejön. Csak ne ettől függjön az életed. 30F
2020. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komoly, hosszantartó kapcsolatom nekem sem volt még, alig fél évig volt egyszer amit talán kapcsolatnak hívnák..túl elfoglalt voltam hozzá. A normális meg mindenkinek más..Mozdulj ki minél többet, ismerkedj, próbáld növelni a baráti köröd és lesz valami. Randi oldalakkal nekem nulla szerencsém volt, de esetleg azt még megpróbálhatod. (23F)
2020. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, csak nem mindenki ír ide. Nők és férfiak is.
2020. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

1. "Mennyire baj ha nem tudtam még ennyi idősen sem barátnőt találni?"


Mármint KINEK baj?


2. Mi a tényleges kérdés? Mert ha ez nem kérdés, hanem kérés, akkor teljesen fórumszabályzat-ellenes.

2020. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz!

Nem baj, ezen feleslegesen vergődsz.

Jön majd az idővel, csak mozogj olyan környezetben, ahol tud is jönni, mert amig ezt a kérdést feltetted, addig lehet, hogy elsétált melletted A lány

2020. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem aztán nem baj. Sőt, szerintem ezen az oldalon senkinek sem baj. De igazából az egész világon, a létező összes embernek nem gond, hogy te nem voltál még senkivel.

Ne másoknak akarj megfelelni, hanem önmagadnak.

Majd összejön a dolog, ha

1. tényleg készen állsz rá,

2. tényleg akarod is,

3. teszel is érte,

4. szerencséd van.

2020. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!