Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten lehet találni barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten lehet találni barátnőt?

Figyelt kérdés

Régebben sokat próbálkoztam neten, de komolyabban egy lányt sem tudtam megismerni. Élőben sem volt még olyan lány, meg eléggé zárkózott vagyok ami megint csak nehezítő tényező.

Úgy érzem hogy ha neten nem tudok barátnőt találni akkor sehol máshol.

Szeretnék később családot, emiatt mindenképpen valahogy barátnőt kell szereznem:)


2020. márc. 1. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Terry Blacknek talán volt barátnője?
2020. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1


Mielőtt homo lett, igen volt neki.

2020. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ok de lett családja egyedül is
2020. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet. De, ha sehol sem vagy nyerő, akkor változtass már magadon.
2020. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3


Most legyen a kérdező meleg, vagy csatlakozzon valami hülye csapathoz ahol "családtagnak" érezheti magát, vagy hogy gondoltad?

2020. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Pár órára tudsz szerezni neten... fél óra 10 ezer óra 15-20 attól függ milyen + extrák felár.
2020. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Barátnőt nem lehet találni. Nőt lehet találni, de ahhoz, h barátnő legyen belőle, tenned is kellene.

Ne búslakodj, ne depressziózz meg önsajnálj. Biztos tudod, h mi az amin lehet javítani rajtad, javíts. Ha nem tudod, akkor képzeld el, h ha csaj lennél, akkor mit gondolnál el olyan srácról, mint amilyen te most vagy. Ha nem javítasz magadon (hozzáállás, bátorság főleg), akkor kereshetsz 1000 évig.

2020. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Max bányarémeket.
2020. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem innen lett párom és abszolút nem bántam meg :) igaz hogy ez nem a legjobb oldal, es sok szemét van rajta :) de hát szerencse és jókor jó kérdésnél 😊
2020. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!