Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki úgy döntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy döntött, nem szeretne családot?

Figyelt kérdés

Nem akar gyereket, de még akár komolyabb párkapcsolatot sem.

Mi ennek az oka ? Hány éves vagy ?


Én 29 leszek , de komolyan elgondolkoztam ezen. Gyereket szerettem volna , de kivel mégis ? :) Több a negatív tapasztalatom a másik nemmel kapcsolatban , mint a pozitív , egy kicsit kiégtem. Beengedni valakit az életembe , hogy aztán átverjen. Stb. Persze nyilván ez nem törvényszerű , csak sajnos ez jellemzőbb , mint a holtomiglan-holtodiglan.


2020. márc. 10. 10:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyok. Nem, nincs parkapcsolaton, de jelenleg nem is hianyzik. En is kulfoldon elek, most fogok orszagot valtani, tanulok, utazgatok. Nincs is idom kapcsolatra.
2020. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10 , értem. :)

Igazad is van. Bár , aki engem ismer, az tudja , hogy ezelőtt,és jelenleg is gyerekekkel dolgoztam , amit nem fizetnek meg , illetve ami az eredeti szakmám , az inkább hivatás , nagy karrierem nem lesz , ezért vagyok , voltam, és leszek is inkább csóró , mint milliomos. :D


Szóval rám ilyen dolgokat biztosan nem fognak mondani.

De , az elmúlt időszakomban, az biztos , hogy sokkal jobban megértem, és elfogadom, ha egy nő nem szeretne gyereket. Inkább lássa be , és ne legyen , mint legyen mert ez a "dolga" , és aztán ne szeresse a gyereket , ezzel tönkretéve őt.


Bár ugye írtam , hogy nekem inkább a párkapcsolatokkal vannak problémáim a fejemben , nem a gyerekkel. Mert van olyan is , hogy valaki nem bírja őket , nem akarja , hogy oda legyen a szabad élete.

Nálam ugye nem erről van szó.


11, én is országváltásba kezdek majd , rövid időn belül. :)

2020. márc. 10. 10:55
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

soha nem akartam gyereket, és soha nem is akarok.-


emiatt volt pár problémás kapcsolatom. Próbáltam olyan nőkkel megismerkedni akik szintén nem akartak. De ahogy teltek a hónapok évek, összeköltözés együtt élés , minden csodálatos és változott bennük ez a gyerek kérdés, hiába is mondták az elején, hogy neeeem soha nem kell gyerek...hát még is. Nekem viszont nem.


Nem kötelező Se a gyerek, Se a házasság. Nincs törvénybe foglalva.


Viszont nem olyan könnyű ilyen társat találni aki szintén nem akar. Aki képes a nélkül is együtt leélni valakivel egy életet, hogy egyik sincs, aki a társad tud lenni ezek nélkül is.


Igen itt ennél a kérdésnél összegyűlnek ezek az emberek de sajnos nincs senkire ráírva.


És ha emiatt csak rövid kapcsolataim lesznek vagy idősebb koromra egyedül maradok, hát akkor egyedül maradok.


35/f

2020. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan házas vagyok, tehát van családom, de gyereket sosem akartunk. Mi így is teljes értékűnek érezzük az életünket. Szeretjük a munkánkat, a spontán kiruccanásokat, a hajnalig tartó sétákat/programokat. Nem férne bele az életvitelünkbe egy gyerek, semmit nem akarunk feláldozni a pelenkacseréért és maximálisan elégedettek vagyunk az életünkkel is és a házasságunkkal is.
2020. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14, hány évesek vagytok ?
2020. márc. 10. 11:08
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Se családot se párkapcsolatot nem szeretnèk. Jelenleg legalábbis. Lehet később ez majd változik, de egyelőre nem látok rá esélyt. Sajnos túl sok negatív tapasztalatom van a nőkkel szemben, személyesen és ismerősi, baráti kör által is. Nem hinném hogy manapság találnék olyan lányt akivel lehetne családot alapítani és fenntartani. Ez az utóbbi az inkább kritikus pont. Számomra szüleim a követendő példák akik már 30 éve házasok és még mindig szeretik egymást, felneveltek 3 gyereket.

Valahogy nem akarnék 40 évesen pár gyerek után egyedül maradni, ráadásul úgy hogy szinte nem is láthatják őket. A törvény ilyen esetben mindig a nőket védi, mindezek mellett a gatyám rámenne a gyerektartásra egy váláskor. Szóval szerintem nem éri meg. Nem hiszem hogy valaha meg tudnék bízni egy nőben annyira hogy családot merjek alapítani vele. Pedig jó lenne...

2020. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
31N, 34F. Tizenéve vagyunk együtt. 14-es voltam.
2020. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok, úgy vagyok vele, ha nem lesz gyerek meg házasság, abba se halok bele. Nem biztos, hogy jó anya lennék, néha azon gondolkodtam, hogy felelősségteljesebb döntés, ha nekem nem lesz.

Voltak kapcsolataim, hosszúak is, de botrányosabbnál botrányosabb férfiakba botlok. Jelenleg a párkapcsolattól is elment a kedvem. Az 2x megcsaltak, a legutóbbi exemnek a kioktató stílusa, hogy ő mindent jobban tud totál kiábrándított. Ráadásul elkezdte tolni, hogy az ő élete netovábbja, hogy gyerekei legyenek, neki ez az ultimatív és hogy ennek éljen, átlagpolgárként, átlagpanelben, a nő meg kb csak szüljön meg főzzön. Ezt az elején nyilván nem így tálalta.

2020. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Házas vagyok,gyerek nincs, soha nem is terveztem.39N
2020. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Eü.-gondok miatt nem tervezek gyereket, de társban gondolkodnék, ha elfogadna valaki. 38F vagyok.
2020. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!