Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki úgy döntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy döntött, nem szeretne családot?

Figyelt kérdés

Nem akar gyereket, de még akár komolyabb párkapcsolatot sem.

Mi ennek az oka ? Hány éves vagy ?


Én 29 leszek , de komolyan elgondolkoztam ezen. Gyereket szerettem volna , de kivel mégis ? :) Több a negatív tapasztalatom a másik nemmel kapcsolatban , mint a pozitív , egy kicsit kiégtem. Beengedni valakit az életembe , hogy aztán átverjen. Stb. Persze nyilván ez nem törvényszerű , csak sajnos ez jellemzőbb , mint a holtomiglan-holtodiglan.


2020. márc. 10. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

En. 42 no.

Gyereket sose akartam, partnert talan, de csak akkor, ha tenyleg osszepasszolunk, mert inkabb vagyok egyedul, mint egy olyan emberrel akit nem fogadok el 100 %-an.

2020. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Én, viszont nem döntésből, hanem kényszerből. Hiszen 26 vagyok, most diplomáztam, de már előre látom, hogy nem fogok tudni elhelyezkedni a szakmámban ezért baromi kevés lesz a fizu (ha máshova egyáltalán felvesznek túlképzettként). Nettó 80-120-ból meg nemhogy egy családot, de még magamat se tudom fenntartani. Barátnőm sose volt és már bőven abban a korban vagyok, amikor már a tapasztalat hiánya olyan szintű, hogy nemcsak a párkeresésre, de az életfelfogásra is hatással van. Tfh. hirtelen milliomos lennék, lenne egy saját házam/kocsim, miközben 2 perc alatt eldurranok, nem tudom, hogy kell nőkkel kommunikálni és ott tud egy nő engem átverni ahol csak lehet. Nagyon elkéstem ezzel az egésszel. A hab a tortán pedig az, hogy jelenleg semmi érzelmi kötelék nincs azon irányba, hogy én boldog legyek egy gyerek apjaként, mert számomra semmit nem jelent (max a CSOK és adókedvezmény miatt jól járnék, de munkanélküliként nem ez a legégetőbb gondolatom).
2020. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

én sem szeretnék gyereket, kapcsolat meg ha sikerül akkor lesz, ha nem meg nem.. a házassághoz sem ragaszkodom görcsösen

nem szeretem a gyerekeket, normális kapcsolatom meg még nem nagyon volt

28 vagyok

2020. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1. És párkapcsolatod van ?

2. Ne is mondd. Én nem Magyarországon élek jelenleg , de otthon amilyen albérlet és stb árak vannak teljesen esélytelen lennék a szakmámmal. Hónapról hónapra élnék , gyűjteni nem tudnék.

2020. márc. 10. 10:16
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

Juj! Itt nagyot fogsz kapni, már amennyiben nő vagy.


Nekem ez a kérdés még nyitott. Párkapcsolatban élek, de a családalapítás a jövő kérdése. 2-3 év múlva ráérünk eldönteni, mert addig úgysincs mire. Lehet, hogy a nem vállalás mellett döntünk, de szerintem gyerek nélkül is ezernyi csodája van az életnek. Szóval unatkozni nem fogunk.

2020. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Gyereket es esküvőt soha nem szeretnék, párkapcsolatot igen.

26L

2020. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag képtelen vagyok normális kapcsolatot összehozni. Ha nagy nehezen össze is jön valakivel, akkor sem tart sokáig a dolog. Plusz nem igazán volt apai tekintély az életemben, így félek, hogy borzalmas apa lennék.
2020. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Pedig nő vagyok. :D Egy nőnek kötelező lenne szülni és házasodni ?:)

Nem.

Bennem ez egyébként sem a gyerek ellen irányul. Én szerettem volna. Az utóbbi x időben pedig egyre kevésbé.

Szeretem őket , van is benne tapasztalatom , ahhoz képest , hogy nincs sajátom, elég sok.

De mindenáron nem akarok. És szerintem nekem a párkapcsolatokban veszett el a hitem. Ez a fő ok.

2020. márc. 10. 10:24
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre nyitott kérdés

Gyereket csak akkor, ha normális családban (értsd, szerető, nem elvált szülők) mellett nő fel.

24F

2020. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

#8. Nyilván nem kötelező, viszont van itt pár megmondóember.


Én is nő vagyok, és nap mint nap tapasztalom, hogy ha egy férfinak nincs párja, családja, akkor vagy elmennek mellette, vagy picit megsajnálják. Míg ha egy nőnek nincsenek meg ezek a dolgok, akkor jön, hogy biztos önző, karrierista, meg ilyenek. Ez pedig igen is, kettős mérce. Én erre utaltam.

2020. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!