Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderért megéri fizetni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderért megéri fizetni? Jobb lesz tőle?

Figyelt kérdés
Így alapon elég gáz szerintem. De gondolom vannak algoritmusok amik a profilodat el tudják rejteni, vagy előre tudják rakni. Voltak időszakok amikor sok matchem volt, most meg pangás. Sokan fizetnek érte, akiknek sikere van?

2020. márc. 8. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
És attól lesz kockás hasad, meg luxus autód?
2020. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én pont azt látom, hogy nálam jóval csúnyább (mondjuk magamat nem tartom csúnyának, de biztos vannak nálam szebbek is) meg jóval csóróbb csávóknak egy csomó csaj összejön. Mintha direkt a lúzerekre buknának. Mondjuk ebben az is benne van, hogy ha valaki ledolgozik 8-10 órát minden nap, akkor kevesebb ideje van ilyenekre.
2020. márc. 8. 08:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom fizetett érte, jobban pörgött neki sokkal ezáltal. Mások ismerősöknek pörög ugyan, de nem szép lányokkal van match kizárólag. Szerintem immáron nagyon okos (és gusztustalan) az algoritmus
2020. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
21%

Jobb lesz tőle. Egy hónapig volt aktív előfizetésem.

Ha van like-od, valami véletlen folytán egyből előredobja emlékeim szerint.

Emellett szélesebb körben tudsz nézelődni, akár a világ másik felén levő lányokra recskázni.


Azt, hogy hányan fizetnek érte, nem tudom.

Ha nincs match-ed, egyszerűen töröld a fiókot, csinálj újat. Az újakat elvileg automatikusan előreveszi a rendszer.

2020. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem fizetnék érte. Nekem így is lett néhány hónap alatt több mint 100 matchem és nem is rossz csajokkal találkoztam. Nekem is volt néha pangás, de az azért volt, mert akkor nem pörgettem minden nap. Most, h minden nap rászánok 5 percet(általában szarás közben), h végigpörgetem, akkor minden nap bejön 3-4 match és ugye minél több matched van, annál többször fogsz megjelenni másnál is. Meg ha lemegyek vidékre, ott mindig kapásból olyan 10 match bejön, mert nyilván ott sokkal kevesebb ember van, így egyböl feldob engem a helyi csajoknak, aztán visszajövök, és már itt is pörög, mert a rendszer azt érzékeli, h nekem sok match van, ezért itt is sok helyen megjelenek. Ez egy ilyen öngerjesztő folyamat, ezért felesleges fizetni.
2020. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Gold előfizetésem van, de ugyanúgy egy randi sem jött össze onnan.
2020. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

NEM! Kamu az egész, a torzított képes lájkolók listád is főleg kamu. Nem éri meg a havi tízezret.

De egyik társkereső sem.

Az összes átverésre épül elhúzzák előtted a mézesmadzagot, és fizetsz aztán pofára esel. Ezért vannak kamu profilok amiket botok és animátorok működtetnek vagy nem is működtetnek csak vannak inaktívan.

2020. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg. Nekem új reginél ingyenesen mindig bejön első nap 3 match kb, aztán onnantól semmi. Nemrég az egyik matchem egy durván elhízott csaj volt. Én sportos vagyok, normális arccal stb. Írtam neki, válaszolt 1-2-szer aztán utána semmi. Ha már ott olxan nőknek se vagy jó, akiket könnyebb átugrani, mint megkerülni, olyan helyen szerintem nem érdemes fizetni. Tinderen irtó gáz a hozzáállás. Pedig kulturáltan, normálisan kommunikálok.
2020. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik randi közepén azt mondta, hogy ő megy mert furcsán érzi magát :D:D max átlagos volt a csaj.. és nem félrevezetőek a képeim, nem vagyok alacsony és nem csináltam semmit ami 'creepy' vagy nyomulós lenne :D rengeteg az életképtelen pitsa rajta
2020. márc. 8. 09:41
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Én láttam egy ismerős szex pajti lime ahogy a tindert húzogatja gyakorlatilag folyamatosan jól beállított profi fényképes cimlap fiúk jelentek meg neki és azoknak a nagy részét húzta balra nagyon apróságok miatt.

Igaz én férfiként is azt látom hogy a Tinder lányainak nagy része modell alkatú, profi képekkel egzotikus helyeken, profi sminkkel, 90% út a corvinuson végzett, vagy valamelyik hasonló közgáz szakon, és szinte mindegyik valamilyen menedzser.

2020. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!