Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon gáz, ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha valaki nem bír mozogni, nincsen semmi erőnléte, állóképessége? 20/L

Figyelt kérdés
Soha nem sportoltam semmit, de középiskola óta már az a minimális mozgás sincsen meg, amit a tesi órákon még ránkkényszerítettek, úgyhogy azóta tényleg nem mozogtam semmit. Meg is híztam, nyilván nem is egészséges stb., de már konkrétan abszolút nem bírok semmit sem és ezt már tényleg kezdem cikinek érezni és nekem is rossz... Most így is tetszem azért többeknek, de ha belegondolok, hogy én nem tudok csinálni kb. semmit sem. Hát hogy mondjam, ez azért tuti nem szimpatikus és nem előnyös párkeresésnél sem. Én kipróbáltam több csoportos órát is edzőtermekben, az egyetemen is kipróbáltam tesi kurzusokat, elmentem biciklizni is, de nem bírtam. Nem is az, hogy gyorsan elfáradtam és kimerültem vagy nagyon nehéz volt, megterhelő volt, meg kellett állnom pihenni, hanem tényleg azt hittem, hogy nekem ott végem van és meghalok... minden elsötétül, szédülök, hányingerem van, nem kapok levegőt, izzadok mint a ló, vörös a fejem, egyszer el is ájultam. Szóval tényleg nagyon nem bírom. Gyalog járok az egyetemre is, hát az is minden nap egy küzdelem. Meg hát most tényleg még fiatal vagyok és azért ennyi idősen szerintem senki sem azt várja, hogy akkor ülünk/fekszünk egész nap. Szóval én nagyon cikinek érzem ezt és szégyellem, de nem tudom, hogy mit tudnék vele kezdeni.
2020. márc. 7. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%

A sétáláshoz nem kell semmilyen ügyesség :)


Valamilyen táncot is kipróbálhatsz esetleg, javul a mozgáskoordinációd és az állóképességed is. Annyiféle mozgás van, olyan nincs, hogy egyik se megy.

2020. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Edricus +1


Nálunk is volt alkesz tesitanár. De ugyanez a minta volt, amit leírtál. Az agresszív kiskedvencek bármit pofázhattak másoknak, beszólhattak. Egyik "lúzer" lány egyszer merte felemelni a hangját, teljesen jogosan, a tanár megrángatta, majd telivágta egyesekkel az ellenőrzőjét.

Elnézést az offért.

2020. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hú, ha van valami, amitől kiráz a hideg, akkor azok a zenés-táncos mozgásformák, szóval azt tuti elkerülöm. Én nem szeretem az ilyesmit, bulikban sem táncolok soha, sőt én még zenét sem szoktam hallgatni, szóval ez nagyon nem én vagyok. Utoljára a szalagavatómon táncoltam, akkor is csak azért, mert muszáj volt és nagyon vicces volt, de önként nem csinálnék ilyet még egyszer.

A sétáláshoz mondjuk valóban nem kell ügyesség, de az meg annyira gáz és unalmas, hogy nem tudom elképzelni, hogy most ott toporogjak körbe-körbe minden nap.

2020. márc. 7. 17:36
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig imádtam sétálni, mert introvertált, szemlélődő ember vagyok, meg művészlélek is. Mindig találtam valami érdekeset a látszólag legunalmasabb helyszínben is.
2020. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13 Szerintem sétáláson nem a körbe körbe toporgást alatt értették, mint amikor Marvinnak beragadt a lába a Squornshellus Zétán. ;-)
2020. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most végül is milyen tanácsra vársz? Ha nem szeretnél változtatni a jelenlegi állapotodon, felesleges volt a kérdés kiírása, ha meg szeretnél, az mozgással fog menni, nem kifogáskereséssel. Az egy dolog, hogy nem lehet mindenki sportember, de rengeteg lehetőség és mozgásforma van, keresd meg azt, amit a legszívesebben csinálsz. Az meg, hogy eleinte nem megy olyan jól vagy nem bírod, természetes, ezért kell kis lépésenként haladni. Ha mellé a táplálkozásra, vitaminokra is odafigyelsz, pár hónap múlva már sokkal több energiád lesz, pl a napi séta az egyetemre meg se kottyan majd. (Feltéve, hogy nincs egyéb egészségügyi probléma a háttérben, egy vérképet én nézetnék a helyedben.)
2020. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!