Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy izmos pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy izmos pasival szexelni? Nagyobb az állóképessége?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mivel még nem szexeltem izmosabb férfival.


Mik a tapasztalatok?


2019. ápr. 8. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. A nagy izomtömeg lassúbb.

De ha mellette nyújtógyakorlatokat is csinált,és kardiózott akkor jó lehet az állóképessége.

2019. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2019. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi sokkal gyorsabban elmegy, mint ahogy szóba kerülne, hogy mit bír kardió vagy egyéb állóképesség terén.


A szexuális állóképességnek az extrém esetektől eltekintve (gyk, mikor annyira lusta, hogy 5 lépcsőfok után liheg) semmi köze a fizikai állóképességhez

2019. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem függ össze. Voltam olyan kigyúrt pasival is, aki azért nem akart előtte korizni jönni, mert hogy utána már úgyse bírná. Amúgy se volt a teljesítménye nagy szám, a koripálya meg ilyen kicsi, inkább gyerekeknek való volt.

Rajta kívül 2 izmosabb pasival voltam, velük jó volt, de nem hiszem, hogy az izmaik miatt.

2019. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem. hozzá képest a gebe exeim is jobban bírták sokkal. abból is akadt kivétel, de összességében nem volt jobb. sőt. nem annyira az eseteim.
2019. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az állóképesség nem az izomtól függ. Az izom csak erő. Az igazi sportolás növeli az állóképességet pl. futás, hosszútávú erőséget igénylő kerékpározás, focizás, kosarazás, stb. Ha Hulk-al dugsz max szétszakít a karjaival mikor szét nyitja a lábad. Hogy egy kis poén is legyen benne:)
2020. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!