Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon gáz, ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha valaki nem bír mozogni, nincsen semmi erőnléte, állóképessége? 20/L

Figyelt kérdés
Soha nem sportoltam semmit, de középiskola óta már az a minimális mozgás sincsen meg, amit a tesi órákon még ránkkényszerítettek, úgyhogy azóta tényleg nem mozogtam semmit. Meg is híztam, nyilván nem is egészséges stb., de már konkrétan abszolút nem bírok semmit sem és ezt már tényleg kezdem cikinek érezni és nekem is rossz... Most így is tetszem azért többeknek, de ha belegondolok, hogy én nem tudok csinálni kb. semmit sem. Hát hogy mondjam, ez azért tuti nem szimpatikus és nem előnyös párkeresésnél sem. Én kipróbáltam több csoportos órát is edzőtermekben, az egyetemen is kipróbáltam tesi kurzusokat, elmentem biciklizni is, de nem bírtam. Nem is az, hogy gyorsan elfáradtam és kimerültem vagy nagyon nehéz volt, megterhelő volt, meg kellett állnom pihenni, hanem tényleg azt hittem, hogy nekem ott végem van és meghalok... minden elsötétül, szédülök, hányingerem van, nem kapok levegőt, izzadok mint a ló, vörös a fejem, egyszer el is ájultam. Szóval tényleg nagyon nem bírom. Gyalog járok az egyetemre is, hát az is minden nap egy küzdelem. Meg hát most tényleg még fiatal vagyok és azért ennyi idősen szerintem senki sem azt várja, hogy akkor ülünk/fekszünk egész nap. Szóval én nagyon cikinek érzem ezt és szégyellem, de nem tudom, hogy mit tudnék vele kezdeni.
2020. márc. 7. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Én ugyanilyen vagyok csak férfiba. Elvégre össze is jöhetnénk nemde?? ;)

21/F

2020. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Ha olyan vagy, mint én akkor csak otthon fog menni, titokban, rejtőzködve, mert úgy nem annyira durva. A dolgot az nehezíti meg általában, hogy MÁSOK ELŐTT kell csinálni és az mindig szarabb. Már csak kint lenni mások között olyan pulzusnövelő dolog, a gerinc és az izmok is megmerevednek, nem jó érzés, mindig befeszülni mások előtt. De otthon tudsz jól is, mikor nem lát senki. Extra jó pont benne, ha nem is sikerült - senki nem tud róla, a kudarc csak a tied, nincs "Háhá, előre megmondtuk, lúzer, incel, haha" károgás.
2020. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Ez ne elsősorban a társkeresés függvényében zavarjon, hanem önmagadért. És még csak ne is azért, hogy hogyan nézel ki, hanem egészségügyi szempontból és mert ahogy te is írod, kellemetlen, ha pár perc séta vagy egy emeletnyi lépcsőzés után a halálán van az ember. Sosem késő változtatni, de ha elhagyod magad, egyre nehezebb lesz.


Írtad, hogy próbálkoztál többféle sporttal és edzéssel, ezen a vonalon kell továbbmenni és megtalálni azt, amit szívesen csinálsz, de nem túlhajtani magad, legyél fokozatos. Sok séta, kirándulás is nagyon hasznos. Illetve ha maga az edzés nem jön be, játékosabb formában is jó lehet valami testmozgás, akár frizbi vagy pingpong vagy tollas, ezek is jobbak, mint a semmi, és idővel jobban bírod majd a mozgást.

2020. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez tényleg elég gáz. Én is voltam hasonló cipőben, de a gyaloglást akkor is órákig bírtam. Nekem az segített, hogy eleinte kevésbé intenzív, "egy helyben állós" gyakorlatokat végeztem naponta többször (összesítve kb. 1 órát vett igénybe naponta, úgyhogy tanulás vagy munka mellett is belefér), egy hónap múlva úgy szaladtam fel több emelet a lépcsőn, hogy meg se éreztem, előtte meg a tüdőmet kiköptem.
2020. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos az itthon testnevelés órák és a tornatanárok alkalmatlanok arra, hogy megszerettessék a fiatalokkal a mozgást. Meg amit a másik válaszoló írt, hogy MÁSOK előtt kell teljesíteni eleve szorongással járhat.

Nekem is vannak olyan napjaim, amikor csak döglenék egész nap.

Pedig imádok túrázni, sétálni. Szerintem a vérkép és általános vizsgálat rád férne, én is ezen gondolkozom.

" azért ennyi idősen szerintem senki sem azt várja, hogy akkor ülünk/fekszünk egész nap" Nehogy azt hidd, anno ennyi idősen alig tudtam valakit elrángatni egy sétára.


De egy alap, egészségügyi séta, legalább pár km azért jó lenne szerintem, naponta. Ha van időd.

2020. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
20 évesen elég durva hogy ilyen szinten vagy, és ezt nem leszólásból mondom. Sürgősen keress fel egy orvost, mert simán lehet, hogy valami komoly egészségügyi probléma is van a háttérben, még ha keveset mozogsz is, nem lenne szabad ilyen szintre esni, ez semmi esetben sem fog semmi jóra vezetni már rövid távon sem, nem hogy hosszú távon (és ezt nem társkeresési, hanem egészségügyi szempontból mondom)
2020. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy vashiányos vagy, mint én.

Csinálj egy vérvételt abból kiderül :)

2020. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
De miért hagyod így el magad mibt egy 80 éves?? :O
2020. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát én otthon magamtól nem veszem rá magam hosszú távon, szóval emiatt keresem inkább a társaságot, csoportos órákat stb., mert akkor az talán egy icike-picike motiváció, hogy már vettem jegyet/bérletet, bejelentkeztem stb., csak itt is elég nagy hátráltató tényező, hogy nem bírom. Nem mondom, hogy sosem éreztem magam gázul amikor elmentem egy edzésre pl. legyen az egy spinracing óra, aminek az első pár percében már azt érzem, hogy menten lefordulok a bicikliről miközben mások meg vigyorogva tekernek... de úgy alapvetően az annyira nem zavar egy ilyen helyzetben, hogy most ott mit gondolnak a többiek. Otthon pedig nem megy, szóval próbáltam egyedül jógázni, biciklizni, görkorcsolyázni és Rékával is volt pár kínkeserves percünk, de ezeket nagyon hamar abbahagytam, mert nem ment, nem bírtam, béna is vagyok hozzá, nem is élveztem. Az a baj, hogy ha van is valami, ami mondjuk tetszene (pl. tök szívesen bicikliznék vagy görkorcsolyáznék, futnék), ha egyszerűen nem megy. Nem is bírom, de még ügyetlen is vagyok. Szóval például én nem tanultam meg gyerekként biciklizni, már ilyen tinikorom végén tanultam meg és azt is csak olyan szinten, hogy ne boruljak fel, ha elindulok :D Egy pingpong labdát sem tudok visszaütni vagy egy labdát sem tudok elkapni. Úgyhogy így nem nagyon van olyan sport, ami ténylegesen élvezhető, mert nem nagyon van benne sikerélményem vagy örömöm.
2020. márc. 7. 17:23
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

#5


Inkább megutáltatják, annyira alkalmatlanok. A többségük bunkó, van 3-4 kedvencük az osztályból, mindenki más "a szarok" a nagyon gyengék pedig a "cseszegessük őket 'poénból'" karakterek. Sokuk agresszív - milyen beteg állat talál ki egy olyan játékot a diákoknak, hogy "rúgd ki a másikat az agyonbikázott labdával" - foci-fogyasztó néven?


A teljesítményt nagyon nem az adott diákhoz mérik, hogy mondjuk ha év elején tudott X mennyiséget és év végén 2X-et akkor "szép volt", hanem év elején kap az X-re egy karót, a 2X-re év végén szintén egy karót, mert az még mindig kevés, mert bezzeg a Börhe Béni meg a Kalányos Alehándró tudtak 10X-et is. Nem fair ez, meg is utálja a többség a dolgot, senkinek nem hiányzik egy őrült őrmester módjára üvöltöző fazon, a számára nem teljesíthető elvásárok, a bunkó osztálytársak sokszor - komolyan, mitől olyan nagy poén szinte mindenkinél fingást imitálni? Ha-ha?


Középsuliban szerencsére már egy öreg alkoholista volt a tesitanár aki le se szarta, csak itta a kis alkoholját - munkaidőben - meg elment aludni a kanapéjára. Mi meg sakkoztunk meg öltözőt őriztük a "menők" meg szétrugdosták a terem oldalát az agyonbikázott labdáikkal.

2020. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!