Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi fizet egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fizet egy nőnek, akkor?

Figyelt kérdés

Szóval azon gondolkodom, hogy ha én megismerek valakit tegyük fel egy szórakozóhelyen és meg akar hívni valamire, mi a teendő?

Én sosem fogadok el semmit, mert ha még szimpatikus is az illető, attól tartok, hogy később egy weirdonak tartom és elutasítom. És valahogy úgy érzem, hogy ha elfogadok bármit is, ezért tartozok a férfinak azzal, hogy nem utasítom el vagy ilyesmi. De mindig annyira megsértődik némely ember, ha visszautasítom az ajánlatát, pedig tényleg csak nem akarom kihasználni őket. Nem tudom, szerintetek mi a helyes? Ha valaki felajánl valamit akkor, ne gondoljam túl és fogadjam el?

Fiúk, ha meghívtok egy lányt egy italra és elfogadja, de később elutasít, akkor van bennetek az az érzés, hogy "fizettem ennek a libának ezt meg azt és mégis elhajtott"?

Bocsi, eléggé túl gondolok mindent és ezért kérdem tőletek.


2020. márc. 7. 03:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

'

Csak akkor fogadd el, ha szimpatikus. Akkor miért utasítanád el később???'


Te ranezel valakire és máris tudod, hogy mit akarsz tőle ismeretlenül?

Rohadt alacsonyak az igényeid akkor.

Ez csak egy belepo, hogy akarsz-e vele beszélgetni vagy sem.

2020. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

mindegyik fizet!


így vagy úgy


van aki egész életen át


a lúzere


:D

2020. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!