Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok nőnek férfi fenék fétise? És ez miért nem ciki?

Figyelt kérdés

A nők legalább 40%-ánál kizáró ok, ha egy férfinak "lapos" a segge. Magyarán szólva igenis számít nekik, tehát egyfajta fétisük van, hogy egy férfi seggét számításba veszik.

Ez ugyanolyan irracionális fétis, mint a férfiaknál a lábfétis, mégis ha egy férfi lábfétises akkor az ciki, de ha egy nő fenék fétises az meg nem. Miért?


2020. jan. 30. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy milyen alakja van a lábfejednek, vagy mennyire vékony, karcsú a lábad, annak nagy része genetika.

Ellenben hogy milyen alakú a feneked, az csak részben genetika, mert sportolással alakítható. Nekem például jó kerek fenekem van, mert 10 évig atletizáltam és megtette a hatását. Aki fejleszteni akarja, az lemegy a konditerembe és széles terpeszben guggolást végez illetve kitöréseket csinál.

Nekem férfiként is számít a nők fenekének formája és állapota, a löttyedt, zsíros fenék nekem nagyon nem jön be.

2020. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

"Ez ugyanolyan irracionális fétis, mint a férfiaknál a lábfétis,"


Ez egy tipikusan semmit sem tudó, ostoba ember véleménye. A fenéknek konkrét, élettani köze van a férfiaknál a szexuális teljesítményhez, ugye nem kell ragoznom, milyen szempontból?

Talán ha nem próbálnád meg ráhúzni a saját beteges perverziódat másokra, csak azért, hogy elhitesd magaddal, hogy ők sem különbek nálad, kérdező, akkor nem égnél nyilvánosan ekkorát.

2020. jan. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, neked lapos és ezért visszautasítottak? Vagy csak a lábfetishedet akarod igazolni ezzel?
2020. jan. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nálam inkább az a taszító, ha egy férfinak kerek, nőies feneke van. Egyedül akkor szúrt szemet valaki feneke, ha ilyen kerek volt, még életemben nem tűnt fel egy lapos fenék férfin.
2020. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem férfin a lapos, fokhagymagerezd fenék jön be, tapasztalataim alapján ők jobbak az ágyban, mint a kerek fenekűek.
2020. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ez pontosan olyan irracionális fétis, mint mikor egy férfi van rákattanva a fenekekre. :D


A lábfétist ne hozzuk ide. Az azon a szinten van, mint mikor egy nő seggbe akar ujjazni egy férfit. Rohadt furcsa és kívülről undorító, de van, akinek bejön.

2020. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem volt jobb a szex a fokhagymaseggu pasikkal...hozzáértem, és majdnem elment kedvem is
2020. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

A nők legalább 40%-ánál kizáró ok, ha egy férfinak "lapos" a segge.


Na azt ezt is honnan vetted öreg?

2020. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg azért ciki mert itt próbáljátok folyamatosan hirdetni az igét olyanokat beírva h savanyú női láb meg hasonló az embernek az élettől elmegy a kedve.
2020. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
A nők szeretik a kerek izmos segget :) Szex közben jó megfogni :) A lapos vagy fokhagymasegg lelombozó lehet.
2020. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!