Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok nőnek férfi fenék fétise? És ez miért nem ciki?

Figyelt kérdés

A nők legalább 40%-ánál kizáró ok, ha egy férfinak "lapos" a segge. Magyarán szólva igenis számít nekik, tehát egyfajta fétisük van, hogy egy férfi seggét számításba veszik.

Ez ugyanolyan irracionális fétis, mint a férfiaknál a lábfétis, mégis ha egy férfi lábfétises akkor az ciki, de ha egy nő fenék fétises az meg nem. Miért?


2020. jan. 30. 00:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a puha markolni való feneket szeretem, de nem halok bele, ha egy pasinak lapos
2020. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Kerek feneke a nőknek legyen, lehet nekem azért tetszik jobban férfiakon a fokhagymapopsi, mert az enyémtől különböző testet akarok fogdosni
2020. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne legyen ilyen egybe paca, hogy nem különül el, hanem olyan a teste, mint egy szarhalom, az úgy undorító (volt ilyen exem, nem volt szép látvány, jó persze ez ruhában nem látszott, arcra meg bejött, nem emiatt dobtam ki, hanem mert egy féreg volt, de attól még ez volt a véleményem.)
2020. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2020. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem segfétisem van. Egy pasinak legyen jó sege.
2020. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet szeretek látni

2020. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!