Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen nőnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen nőnek vagy tulajdonságaimnak kellene lenni, hogy megszeressen egy férfi?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha sokat írok neki? Vagy fényképeket küldök neki? Viszont ő is küld nekem, egyet-kettőt. Megdicsér, megtért, igazat ad nekem sokmindenben, elmondja a saját véleményét is, de több nem történik sajnos közöttünk. Interneten néha írunk és kész. Ha meg fél hozom neki, hogy beszélgethetnénk élőben is, nem csak interneten, akkor nem válaszol, illetve eltereli a szót. Bár nagyon úgy érzem, hogy meglennénk ketten és ezt ő is tudja. Mégsincs semmi több. Viszont azt tudtam meg róla, hogy nagyon nőzik. Kalandozó. Nyilván én nem egy éjszakát szeretnék tőle. Mit gondoltok? Bocsánat, de kissé össze vagyok zavarodva, ha erről van szó

2020. febr. 24. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tulajdonságaidnak, amik az adott férfinek imponálnak. Erre nyilván nincs bevált recept, mivel minden ember más.
2020. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözlünk a barátzónában. Igazán akkor leszel a barátzóna teljes értékű tagja, amikor majd elkezd neked panaszkodni, hogy milyen szemét a csaja és milyen jó, hogy te meghallgatod.
2020. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, akármilyen durván nyomulsz is rá, egyértelműen nem jössz be neki, ha bejönnél, már rég kerített volna alkalmat rá, hogy találkozzatok. De nem is értelek, ha tudod, hogy nagy csajozó, akkor miért pont ő kell? Vagy azt hiszed majd miattad megváltozik?
2020. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :)
2020. febr. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!