Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi fizet egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fizet egy nőnek, akkor?

Figyelt kérdés

Szóval azon gondolkodom, hogy ha én megismerek valakit tegyük fel egy szórakozóhelyen és meg akar hívni valamire, mi a teendő?

Én sosem fogadok el semmit, mert ha még szimpatikus is az illető, attól tartok, hogy később egy weirdonak tartom és elutasítom. És valahogy úgy érzem, hogy ha elfogadok bármit is, ezért tartozok a férfinak azzal, hogy nem utasítom el vagy ilyesmi. De mindig annyira megsértődik némely ember, ha visszautasítom az ajánlatát, pedig tényleg csak nem akarom kihasználni őket. Nem tudom, szerintetek mi a helyes? Ha valaki felajánl valamit akkor, ne gondoljam túl és fogadjam el?

Fiúk, ha meghívtok egy lányt egy italra és elfogadja, de később elutasít, akkor van bennetek az az érzés, hogy "fizettem ennek a libának ezt meg azt és mégis elhajtott"?

Bocsi, eléggé túl gondolok mindent és ezért kérdem tőletek.


2020. márc. 7. 03:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi, nagyon rendes a részedről hogy meghívnál, de kissé lekötelezne/feszélyezne/most nincs ehhez hangulatom".


Egyenesen megmondott, őszinte vélemény, és már nem zsákba macskázik a pasi. Ha innentől tovább erősködik, hogy "de csak valami apróságra...", akkor onnantól már tudhatja úgy is hogy felesleges próbálkoznia, mert jelezted neki hogy ebből nem lesz semmi se.

2020. márc. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy buliba milyen céllal mész ilyenkor?

Csak havercsajokkal táncolni, vagy számítasz kifejezetten arra hogy valaki "meghívjon egy italra"?

2020. márc. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen, van ilyen érzés, randi után is. De a nők 99% és elvárja hogy fizess, sok még játszmázik is, hogy azt mondja nem kell, fizeti magának (mert ő büszke erős nő), de ha azt mondod, hogy rendben, akkor fizesse magának, akkor el vagy könyvelve sóhernak, és a randi végi "majd beszélünk" soha nem valósul meg.
2020. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghívók valakit egy italra cserébe csak egy beszélgetést várok. Ha úgy alakul nem vagyok/vagyunk szimpatikusak egymásnak akkor utána mindenki mehet dolgára, benne van a pakliban. Viszont ha már elején biztos vagy benne hogy egyáltalán nem szimpatikus a srác, vagy barátod van szerintem úgy korrekt, ha visszautasítod vagy elmondod.
2020. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3: A majd beszélünk részhez te is kellessz. Pl hazaérsz írsz.. mizu, hazaértél épségben? stb....
2020. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 -nincs válasz + tiltás is befigyelhet

-elég egyértelmű az hogy elköszönés után szétválik tinderen/facen kivesz az ismerősök közül


Ezek szokásosak, úgy hallom

2020. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus akkor mondd meg neki, hogy szívesen iszom veled és rendelsz magadnak valamit.

A lényeg az, hogy veled lehessen.

2020. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt nagy baj van a fejedben, ha azt hiszed, hogy egy italert le kell feküdnod bárkivel is.

Ha szimpatikus fogadd el, beszélgettek és majd meglátod. Semmi kotelezetteged nincs. Illik közösen meginni az italt, de csak ennyi.

2020. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Csak akkor fogadd el, ha szimpatikus. Akkor miért utasítanád el később???


Ha nem szimpatikus, ne fogadd el.


De két partra ne játssz, mert az gáz.

2020. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztalom, hogy a nők többségénél alap, hogy meghívd őket. És nem, a legtöbben nem érzik úgy, hogy bármivel tartoznának emiatt. Nemhogy szexszel, de még őszinteséggel sem. Jó voltál a 40 ezer forintos vacsikra, de hogy utána mással jön össze, ahhoz semmi közöd. Igaz történet alapján. 🤷🏻‍♂️
2020. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!