Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy incelnek?

Figyelt kérdés

Máig nem tudtam mi az az incel. Tegnap netről randiztam egy pasival, nem olyan helyes de én sosem ezt néztem... Amúgy szimpi kis aranyos rendes férfi csak hihetetlen negatív ami viszont nem szimpi.. Egész randin csak panaszkodott hogy ő incel és hogy az mi és hogy milyen sok nő hogy bánt vele meg hogy miért is sikertelen a nőknél.

Szóval ez hihetetlen negatív dolog ahogy ő így gondolkodik ez az egy dolog nagyon elriaszt de amúgy nagyon akarna engem, valamiért oda van értem.


2020. márc. 5. 07:01
1 2 3
 21/21 acelsziv ***** válasza:
71%

20: Mondod te. Épp elég vészjósló az, hogy ők eleve áldozatnak tartják magukat. A szegény kis báránykák akiktől a csúf csúf világ megvonta a puncit.

Az ilyen embernél aki még magáért sem vállal felelősséget eleve baj van a toronyban.

2020. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!