Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy incelnek?

Figyelt kérdés

Máig nem tudtam mi az az incel. Tegnap netről randiztam egy pasival, nem olyan helyes de én sosem ezt néztem... Amúgy szimpi kis aranyos rendes férfi csak hihetetlen negatív ami viszont nem szimpi.. Egész randin csak panaszkodott hogy ő incel és hogy az mi és hogy milyen sok nő hogy bánt vele meg hogy miért is sikertelen a nőknél.

Szóval ez hihetetlen negatív dolog ahogy ő így gondolkodik ez az egy dolog nagyon elriaszt de amúgy nagyon akarna engem, valamiért oda van értem.


2020. márc. 5. 07:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet figyelmét fel kellene hívni arra, hogy ne a múlt felé forduljon, azt nézze, arra gondoljon, amit a jövőben szeretne. Ha ezen tud változtatni, akkkor érdemes lehet esélyt adnineki.
2020. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

Ha az álpozitív nők táborába (itt válaszolók többsége az) akarsz tartozni, akkor ne adj neki esélyt ásd el, (képletesen) beszéld ki ahogy az álpozitív nők szokták. Ez az álpozitívság manapság egy különösen nagy divat a nőknél: mű mosoly minden fotón, pozitív szövegek. A felszínen mindent megtesznek hogy pozitívnak tűnjenek, ahogy a nagykönyvben meg van írva, de a háttérben áskálódás, leszólás,bizalmatlanság, rosszindulat, sunyiság van.


Ezt a hozzászólást is sunyiban fogják lepontozni, jelentgetni, miközben a külvilágnak pozitívnak mutatják magukat. Ezt csinálják az élet minden területén.

2020. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem adnék esélyt, annak alapján amit itt leírtál. A folytonos panaszkodás megölné a kapcsolatot. A nőkkel szembeni vélt vagy valós sérelmeit rajtad töltené ki. Bizalmatlan lenne, ha már csak ránéznél egy másik férfira. Szóval ha jót akarsz magadnak, elkerülöd.
2020. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ez lenne. Lehet, ha fel lenne hívva figyelme arra, hogy ha múlttal foglalkozik, az taszító, foglalkozzon a jelennel és jövővel, akkor azzal foglalkozna. Lehet, hogy nem ilyen (nem ez a mindennapos témája) és csak első randin vette ezt elő. Mindenesetre azt tudom, hogy sokan, akik első randin ilyen témát vesznek elő, sajnos eléggé meg lehetnek keseredve.
2020. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Járj vele, tanulságos lesz.
2020. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem jönnék össze vele a leírtak alapján. Méghozzá azért nem, mert ezek szerint ahelyett, hogy közösen eltöltöttetek volna szépen egy programot, ő beszélt saját magáról. Gondolom a te álláspontodra, véleményedre, életedre semennyire nem volt kíváncsi. Érezhet így, amiket mondott, de ez viselkedésbeli hiányosság, ha olyan szinten ecsetelte, hogy riasztó volt. Ha meg szidta is emellett a nőket, akkor meg éretlen személyiség. Biztos átélt rossz dolgokat, de rendkívül beszűkült, ostoba mentalitás kivetíteni mindenkire. Engem is vert már át férfi. És? Attól még nagyon sok normális férfi is van a világon, nem mindenki egyforma.


"Ezt a hozzászólást is sunyiban fogják lepontozni, jelentgetni, miközben a külvilágnak pozitívnak mutatják magukat."

Tévedsz. A külvilágnak sem akarom magam pozitívnak mutatni, a pozitív idézeteket meg kifejezetten utálom, mert sablonosak és olyan nesze semmi fogd meg jól. Ettől függetlenül valóban lepontoztalak, ebben igazad van. :)) Mert nem tartom hasznosnak ezt a hozzászólásodat ebben a témában.

2020. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Ritka egy balek lehet, nem kell neked ilyen, hidd el. 29f
2020. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 acelsziv ***** válasza:
82%
12: Mi az barátom? Megint nyitva hagyták az ajtót a zárt osztályon?
2020. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 acelsziv ***** válasza:
71%

Amúgy ebből is látszik, hogy egy magát incelnek nevező véglénynek soha semmi nem lesz jó.

Elhívott egy lányt randira, tehát már megdőlt az, hogy ő ocsmány és senki nem néz még rá sem.

Ezze nekiáll vinnyogni és magát sajnáltatni. Most komolyan? Ekkora kretén hogy lehet valaki? Inkább örülne, hogy randizik valakivel és még akármi is lehet belőle.

Az ilyen csöcsfejű tényleg ne szaporodjon.

2020. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%
Épp elég a kamu kérdés az oldalon. Tudod, az emberek nem arról fognak egy nőnek az első randin beszélni, hogy ők mekkora incelek, akkor sem, ha senkijük sem volt. Bármilyen hihetetlen, az incelek többsége ugyanolyan hétköznapi ember, mint bárki más.
2020. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!