Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Ti egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti egyáltalán nem adtok esélyt a netes ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

Itt bele értem azt is,ha egy férfi rátok ir fb-n.


Ha egy férfi rátok ir,akkor egyből arra gondoltok,hogy fel akar benneteket szendi?



2020. febr. 29. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Kapnak esélyt,ha normálisan ír,nem egyből a dugunk? kérdéssel indít.
2020. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Neten és a való életben is csak akkor van esélyed ha gazdag vagy, vagy kivételesen jóképű vagy.
2020. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Társkeresőn nem vagyok fent, és más oldalakon (idetartozik a Facebook is) pedig nem ismerkedni vagyok fent.

Bőven van lehetőségem a való életben ismerkedni, és ezt több okból is jobban preferálom.

2020. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális megkeresésre normálisan reagálok, függetlenül attól, hogy van-e szimpátia vagy nincs.

Netes társkeresőről tegnap töröltem magam. A legtöbben csak a tetszik gombot tudják nyomogatni, sokan nem veszik figyelembe a leírtakat.

2020. febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tarskeresonek adok eselyt. Ott ki van mondva, hogy azert van fent mindenki, mert keres.

A Tinder meg jobban tetszik, mert csak az latszik, ha match van. Semmi ertelme egyoldalu kozeledesnek.

Badoon igy is rengeteg ido lapozni a profilokat. Nem erdekel, ki lajkolt, el se olvasom az uzeneteket. Azert nem, mert minden beallitasban megadott profilt latok, es aki nem tetszett, azzal nincsen dolgom.

Adok eselyt azoknak, akik tetszettek fenykepen.

2020. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn nem vagyok fönn. Más internetes portálokon sem keresek párt. Nem szeretem ha egy vagyok a sokból. Mert aki pár kép alapján ráír egy másik ellenkező neműre (ismerkedési szándékkal hisz mi másért tenné?) az ráír még 10 másikra is a héten aztán valaki csak felel.

Ha valaki szeretne tőlem valamit ne (csak) azért legyen mert elfogadható a külsőm. Ennél sokkal több értékem van. Így az olyan véletlen találkozásokat szeretem ahol kötetlenül mint két ember hoz össze a sors és miután van egymásról egy adott képünk aztán kerül szóba hogy lehetne valami. Mert az tényleg nekem szól nem annak ami a lábam között van.

2020. febr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt kapcsolatom internetről. De most már kicsit idősebben, a netes levelezés egyszerűen lelohaszt. Mondjuk én eleve nehezem "esem szerelembe", tehát az érdeklődéshez elengedhetetlen, hogy erős, valódi (hang, illat, mozgás) benyomásom legyen egy emberről, ês ne csak valami alaktalan netes mese, aki mondhat bármit, és még lutri, hogy bejön-e egyáltalán majd.
2020. febr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy férfi rátok ir,akkor egyből arra gondoltok,hogy fel akar benneteket szendi?"


Mégis miért ír egy ismeretlen srác, aki semmit nem tud rólam? Soha nem válaszolok. Nekem gyanús az, akinek élőben semmi társasága, élete, hanem ismeretlenekre írogat egy nem társkereső felületen.

2020. febr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nem erdekel, ki lajkolt, el se olvasom az uzeneteket. Azert nem, mert minden beallitasban megadott profilt latok, es aki nem tetszett, azzal nincsen dolgom.


Adok eselyt azoknak, akik tetszettek fenykepen."


Ezt fogom bemásolni, amikor a férfitársaim megint kérdezik, miért nem válaszolnak nekik a nők, hogy végre felfogják, édes mindegy mit írsz nekik, csak a külső számít.

2020. febr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9: miért? Eme remekbe szabott fiúk nem azoknak írnak, akiknek a külseje tetszik? Mást nem is néznek, tetszik a fotó, és máris megy a szazszam küldött sablonsxoveg.

Amúgy meg minek az smerkefjek olyannal, aki nem tetszik? A többi majd utána jon, de ez az első lépcső.

2020. febr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!