Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy incelnek?

Figyelt kérdés

Máig nem tudtam mi az az incel. Tegnap netről randiztam egy pasival, nem olyan helyes de én sosem ezt néztem... Amúgy szimpi kis aranyos rendes férfi csak hihetetlen negatív ami viszont nem szimpi.. Egész randin csak panaszkodott hogy ő incel és hogy az mi és hogy milyen sok nő hogy bánt vele meg hogy miért is sikertelen a nőknél.

Szóval ez hihetetlen negatív dolog ahogy ő így gondolkodik ez az egy dolog nagyon elriaszt de amúgy nagyon akarna engem, valamiért oda van értem.


2020. márc. 5. 07:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2020. márc. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha folyton a nyarvogását akarod hallgatni..

Az ilyennek az is gyanús,hogy miért vagy vele.Arra is rágyárt valami nöi összeesküvéselméletet..

2020. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem igen, hátha változik valamit általad.
2020. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem az incelség a baj, hanem hogy negatív ember.
2020. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

1x megírtam egy ilyen pasinak h mi a baj vele

és h miért nem randizom vele még egyszer

pontosan ilyen randim volt vele

alapban a pasi helyes kedves udvarias volt

de az a panaszáradat... szó szerint kiszívott belőlem mindent az 1 órás tali után kb olyan voltam mint egy 3 órás kemény edzés után


szóval hiába helyes meg minden ha ilyen a személyisége akkor inkább nem.

2020. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

Ha annyira incel, mint sok hulyegyereknek minden fetis, akkor szavakon lovagolassal valo onigazolas.

En akkor sem kezdenek vele, ha igy az, akkor se, ha ugy se.

2020. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

ja tanács !

felejtsd el ez a incel szót meg az egészet mert csak magad zárod be egy dobozba ami nem feltétlen igaz rád, saját magadnak nehezíted meg az ismerkedést és azt h találj egy nőt akivel összhangba kerültök...

ha sikerült megbeszélned egy randit akkor örülj neki és nem a szar nyomd a csaj arcába

érezd jól magad nevess viccelődj bókolj flörtölj érdeklődj


(amúgy szerintem ez az incel dolog egy propaganda h a férfiakból nyámnyila csődtömeget csináljanak)

2020. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Én menekülnek.
2020. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem kéne...
2020. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Az "incelség" engem önmagában nem zavarna, bármilyen okból alakulhatott úgy az élete, ahogy, de hogy randin, ahol az lenne a lényeg, hogy megismerjétek egymást egy kicsit jobban és jól érezzétek magatokat, folyamatosan azon megy a nyávogás, hogy milyen gonoszul elbántak vele a nők és hogy ő mekkora egy csődtömeg, az már igenis zavarna. Értem én, hogy bántja, de ezt rendezze le magában, én nem ingyen terapeuta vagyok, aki majd egyszer a szüzességét is elveszi talán.


Így, ilyen formában nem adnék esélyt neki. Minek, ha csak lehúz engem is?

2020. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!