Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randin miről szoktatok beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin miről szoktatok beszélni?

Figyelt kérdés

Nem volt barátnőm, de ha esetleg úgy alakul akkor ismerkedéskor miről kell beszélni?

Ti miről szoktatok?

Lányok ti mit szerettek ha miről beszél veletek egy fiú?


2020. márc. 4. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés számodra mit jelent? Ha beszélgetsz egy ismeretlen személlyel, mit szeretnél róla megtudni?

Komolyan, ne legyetek már ennyire értetlenek!!

2020. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Vannak uresfeju buta csajok, ezert jogos a kerdes. Viszont mindenki mas.

Nem jo, ha tul sokat beszelsz. En utalom a vallatas jellegu kerdeseket, de ha nem ram vonatkozik, hanem a velemenyemre, az jo.

Amugy passz.

2020. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Leitatom, meghágom azt mehet útjára. Beszélgetés? Kb semmiről, szivatom, hülyítem, de ez alkalomfüggő/lányfüggő h mivel. Általában fekszenek is. Sajnos ilyen könnyűvérűek ezek a mai "lányok", ehhez kell alkalmazkodni.
2020. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyit keresek, mekkora a farkam, milyen autóm van és mennyi nőm volt már. Ebből bőven látják, h igazi macsó vagyok és lerobban a bugyi azonnal. Örülök, h megkérdezted, szívesen segítek. Sikeres randit tess!
2020. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az első randimon, az első barátommal a poszátákról beszéltem. 17 voltam és még msn-en megbeszéltük, hogy gáz az üres csend, és a ha zavarunkban nem lenne témánk akkor készüljünk fel a poszátákból és akkor beszélhetünk róluk.


Egyébként mindig megfigyeltem, hogy a srác melyik típus? Az önmagáról és mindenről sokat fecsegős típus, vagy inkább olyan, aki kérdezni szeret.

Ha az előbbi, akkor sokat kérdeztem, a hobbijáról, önmagáról, bármiről ami hozzá kapcsolódott, ha viszont az utóbbi akkor magamról próbáltam olyan dolgokat mesélni, amik valahogyan az ő érdeklődési körébe is beleillettek.

2020. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!