Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. randin lefeküdtem vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin lefeküdtem vele. Szex után meg akartam beszélni vele, hogy legyünk párkapcsolatban, de azt mondta ez neki még korai. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Társkeresőről ismerem, sokat beszélgettünk neten. 3 órás randijaink voltak, már a 3.-on forró volt a hangulat. 4. randin lefeküdtem vele. Utána meg akartam beszélni vele, hogy legyünk kapcsolatban. Megkérdezte miért szeretnék vele párkapcsolatba lenni, mi alapján gondolom, hogy jó lenne. Elmondtam, hogy hasonló dolgok fontosak nekünk az életben, hasonló az életünk és az életvitelünk is, jól el tudnánk kezdeni egy életet együtt (frissdiplomás pályakezdők vagyunk) tetszik benne, hogy milyen motivált, kíváncsi, mélyérzésű (ezt a netes beszélgetéseinkből tudom), humoros, nagyon jól érzem magam vele, nagyon jó randijaink voltak. Megkérdezte pontosan mit szeretnék jelenleg a kapcsolatunkban.. azt feleltem, hogy csak egymással randizzunk sokat és csak egymással szexeljünk sokat.

Úgy tűnt tetszettek neki a válaszaim.

Mégis azt mondta, hogy neki ez így korai, nagyon jó velem, de még alig ismerjük egymást.

Azt mondta az előző kapcsolata is netről volt, szintén 4.-5. randin feküdtek le, de később mondták ki, hogy együtt vannak.

Mit tegyek? Csináljam így tovább, hogy randi és szex, később pedig térjek erre vissza, vagy pedig addig ne feküdjek le vele, amíg nem ismerjük meg egymást jól és nem jöttünk össze?


Még aznap este is beszélgettünk neten és akkor azt mondta, hogy csak velem randizik és szexel, nem hittem el, erre azt írta, hogy elhihetem, mert másra nincs ideje. Így már tényleg elhiszem, engem is nagyon sokat dolgoztatnak gyakornokként. Viszont rosszul esett, hogy az időhiányt miatt, de nem írtam meg neki. Utána megigérte nekem, hogy amig velem van, addig mással nem fog sem randizni, sem szexelni. Nem mondtuk ki továbbra sem, hogy a barátnője vagyok, ez engem zavar.

3 nap telt el, beszélünk neten továbbra is és külső helyszínes randit tervezünk.


Sietve írtam, mennem kell melóba.


2017. okt. 20. 06:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Hát várnod kell.
2017. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen, de amíg várok addig legyen szex?

Vagy csak ha/miután összejöttünk?

2017. okt. 20. 06:48
 3/24 A kérdező kommentje:

Több párkapcsolatom is volt, az elsőnél félévet vártam a szexszel miután összejöttünk, a másodiknál több hónapot. A 3.-nál 3 hetet, de vele 4. randin összejöttünk és nem volt korai.

Ő a 4., Ilyen még nem volt, mint vele.

2017. okt. 20. 07:00
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

"Még aznap este is beszélgettünk neten és akkor azt mondta, hogy csak velem randizik és szexel, nem hittem el, erre azt írta, hogy elhihetem, mert másra nincs ideje."


Szóval nem azért nem szexel mással, mert csak téged akar, hanem azért, mert nincs rá ideje. Kérlek, ne legyél ilyen naív :D Egyértelmű, hogy csak du*gópajtit keres, csak téged elvakít a rózsaszín köd. Nem akar veled kapcsolatot később sem. Vagy te nem olvasol a sorok között?

2017. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Leegyszerusitve: az ágyába bemehetsz, az eletebe nem, viszont a fix pina az kell, mert o ilyen melyerzesu fiu :'))).
2017. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Eloszor azt irta, nagyon jol erzi magat velem es azert nem. Ezt nem hittem el, most visszaolvastam, ekkor azt irta, ideje sem lenne masra
2017. okt. 20. 07:16
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Ne legyèl már ekkora hülye p@csa! Szerinted melyik férfi fogja azt mondani, hogy "figyelj Szivi, a kutyának se kellesz, de én most dugni akarok!"?! És ilyenkor melyik nő engedi ezt a fickót a bugyijába?!

Nyilván azt mondja, amit hallani akarsz....

Egy párkapcsolat meg egyébként nem annyira bonyolult, mint ahogyan egyesek túlbonyolítják: akik együtt akarnak lenni, azok együtt is vannak. Szóval ha a te "pasid" dilemmázik, az hidd, azt jelenti, hogy nem vagy elég jó neki. Ha az álomnője lennél, foggal-körömmel teperne utánad. Szóval ne alázd magad, ne fuss utána! Ha megelégszel a sz.xszel, akkor sz.xelj vele, de ha többet akarsz, akkor akadj le róla, mert ő nem a te embered!

2017. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az 5. valaszolonal a pont. Ha ennel egyszerubb magyarazattal nem erted meg, akkor grat. Mentegesd nyugodtan, talalj neki kifogasokat, akkor is ez van. Hany evesek vagytok? -.-
2017. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

7-es, nem teljesen van igazad. Mi párommal hasonlóan voltunk, mint ami a kérdező és randipartnere közt van. Bár én nem igazán reagáltam túl. 1 hónap után kérdeztem meg, hogy haladunk-e valamerre, mert ha nem, akkor én ismerkednék másokkal is (az utóbbi gondolatot csak magamban jegyeztem meg). Ekkor mondta, hogy igen, szerinte ideje lenne kimondanunk, hogy egy pár vagyunk. 2 éve vagyunk együtt, tavasszal összeköltözünk, és már fél év után meg akarta kérni a kezemet, csak én ragaszkodom ahhoz, hogy előtte együtt éljünk.

A nagy szerelem nem fog feltétlenül az első hét után kialakulni, akkor pedig minek teperjen az ember egyből foggal-körömmel?

Kérdező: ne legyél ennyire kétségbeesett...érezzétek jól magatokat, aztán majd alakul, aminek alakulnia kell. Ha 1-2 hónap folyamatos randizás után sem tudja eldönteni, akkor viszont elköszönnék tőle a helyedben.

2017. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes, tisztességes fiú lehet...
2017. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!