Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. randin lefeküdtem vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin lefeküdtem vele. Szex után meg akartam beszélni vele, hogy legyünk párkapcsolatban, de azt mondta ez neki még korai. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Társkeresőről ismerem, sokat beszélgettünk neten. 3 órás randijaink voltak, már a 3.-on forró volt a hangulat. 4. randin lefeküdtem vele. Utána meg akartam beszélni vele, hogy legyünk kapcsolatban. Megkérdezte miért szeretnék vele párkapcsolatba lenni, mi alapján gondolom, hogy jó lenne. Elmondtam, hogy hasonló dolgok fontosak nekünk az életben, hasonló az életünk és az életvitelünk is, jól el tudnánk kezdeni egy életet együtt (frissdiplomás pályakezdők vagyunk) tetszik benne, hogy milyen motivált, kíváncsi, mélyérzésű (ezt a netes beszélgetéseinkből tudom), humoros, nagyon jól érzem magam vele, nagyon jó randijaink voltak. Megkérdezte pontosan mit szeretnék jelenleg a kapcsolatunkban.. azt feleltem, hogy csak egymással randizzunk sokat és csak egymással szexeljünk sokat.

Úgy tűnt tetszettek neki a válaszaim.

Mégis azt mondta, hogy neki ez így korai, nagyon jó velem, de még alig ismerjük egymást.

Azt mondta az előző kapcsolata is netről volt, szintén 4.-5. randin feküdtek le, de később mondták ki, hogy együtt vannak.

Mit tegyek? Csináljam így tovább, hogy randi és szex, később pedig térjek erre vissza, vagy pedig addig ne feküdjek le vele, amíg nem ismerjük meg egymást jól és nem jöttünk össze?


Még aznap este is beszélgettünk neten és akkor azt mondta, hogy csak velem randizik és szexel, nem hittem el, erre azt írta, hogy elhihetem, mert másra nincs ideje. Így már tényleg elhiszem, engem is nagyon sokat dolgoztatnak gyakornokként. Viszont rosszul esett, hogy az időhiányt miatt, de nem írtam meg neki. Utána megigérte nekem, hogy amig velem van, addig mással nem fog sem randizni, sem szexelni. Nem mondtuk ki továbbra sem, hogy a barátnője vagyok, ez engem zavar.

3 nap telt el, beszélünk neten továbbra is és külső helyszínes randit tervezünk.


Sietve írtam, mennem kell melóba.


2017. okt. 20. 06:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Gondolom kifogtál egy kanos alfahímetm
2017. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magamat olvasnam,azzal a kulonbseggel hogy nalam meg is mondta kesobb amikor elkezdtem eroltetni a dolgot(2 es fel honap utan) hogy lehet baratsag extrakkal de mi nem illunk osze,tobb nem...neki sok dolga van es faraszto egy kapcsolatra godolni s csak arra kellek hogy megadjam a baratno feeelinget,es mert jo a szex-utolag?ne menj bele,sokat szenvedek,kiakarom dobni mostmar en is-eleinte hitegetett hogy neki ido kell hogy megszeressen,kozbe rajta kaptam hogy mas nokkel irogat,szex elott mindig olyan kedves lett miutan megkapta meg lerazott,irt de keveset,kovetkezo dughatneknal megint-egyszoval eselytelen az egesz,4. randi utan tudnia kell hogy mit erez,en csak azt tudom tanacsolni hogy lepj le,sok kesergest megsporolsz magadnak
2017. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%
A hibát ott követted el, hogy szex után kérdezted meg, mit akar tőled, és akkor közölted, te mit akarsz tőle. Én minden férfinak megmondtam, aki ismerkedni akart velem, hogy mi a célom, mit akarok. És így meg is találtam azt, aki nekem kell.
2017. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Még hagyd egy kicsit alakulni a dolgokat, érezd jól magad vele. Jegeld a témát mondjuk még 1-3 hétig(attól függően mennyit taliztok), adj neki némi időt. Ha nem változik a dolog, akkor mondd, hogy neked egy párkapcsolatra van szükséged, szóval pápá.

A szex pedig... Ha jó, kívánod, élvezed is, akkor legyél vele. Ha nem érzed magad komfortosan, akkor ne. Ezt te érzed.

2017. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
"pasid" for president!
2017. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

Mit számít hivatalos álláspont?

Élvezd, légy boldog.

2017. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jól írják a többiek ha csak a randi meg a dugás kell neki akkor nem vagy annyira jó hogy párkapcsolatra is kellenél neki.
2017. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Jaj, kicsi "szamárkám" ne gondolkodj, csak ugrálj ahogyan eddig, ha neked ez jó..., ha jön a lovacska a kancádhoz, azt észre fogod venni...


Magyarul csak ágymelegítő vagy bizonytalanságban tartva direkt.

Sajnálom.

2017. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Emberek...
2017. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező nem egy szellemi sasmadár
2017. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!