Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy valakihez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakihez egy nő sem illik?

Figyelt kérdés

Én sajnos ezt érzem.

Nyugodtabb típus vagyok, nem vágyom nagy társaságra, bulikra. Sokkal többet érne nekem az ha egy olyan lánnyal akit szeretek kettesben csinálnánk programokat.

Úgy érzem hogy nekem sosem lesz párom. Sokszor azon gondolkodom hogy milyen lehet az ha szeret engem valaki és én is őt, meg akihez hozzábújhatok, szinte el sem tudom képzelni. Eddig nem volt ilyenben részem, mert nem volt kapcsolatom.

Lehet olyan hogy nekem nem "szánt" az élet párt?


2020. márc. 3. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Introvertált vagy, ilyen férfi pedig egy nőnek sem kell.
2020. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Azonan érdemes lenne végigfuttatni azt is, hogy nem-e a személyünkkel van-e gond, ha mindig így járunk.
2020. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Közéjül tartozom én is! :D

21/F szűz

2020. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!