Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy valakihez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakihez egy nő sem illik?

Figyelt kérdés

Én sajnos ezt érzem.

Nyugodtabb típus vagyok, nem vágyom nagy társaságra, bulikra. Sokkal többet érne nekem az ha egy olyan lánnyal akit szeretek kettesben csinálnánk programokat.

Úgy érzem hogy nekem sosem lesz párom. Sokszor azon gondolkodom hogy milyen lehet az ha szeret engem valaki és én is őt, meg akihez hozzábújhatok, szinte el sem tudom képzelni. Eddig nem volt ilyenben részem, mert nem volt kapcsolatom.

Lehet olyan hogy nekem nem "szánt" az élet párt?


2020. márc. 3. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok 27 szűz
2020. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez*
2020. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is. Vagy elkap a szerencse és azalatt az idő alatt amíg utcán/munkahelyen vagyok, megtetszek valakinek és lép felém, vagy nem lesz semmi. Én már kezdeményezni sem merek, éreztették velem hogy kevés vagyok
2020. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is, de ennek egyetlen oka az, hogy bipoláris vagy mániás depressziós, vagy az ráktudja milyen bajom is van. De emiatt elviselhetetlen tudok lenni, és a legtöbb dologról dupla véleményem van, attól függően, hogy épp melyik oldalon tartózkodom. Eh!


Ezért van egy szimpatikus személyiségem, meg egy olyan akit mindenki máglyahalálra szánna.

2020. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Ezért van egy szimpatikus személyiségem, meg egy olyan akit mindenki máglyahalálra szánna." Szerintem itt mindenki ilyen, csak titkolják. :D
2020. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok olyan én csak skizofrén vagyok:)
2020. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj lesz párod, egy ilyen értékes lelket mint Te vagy, ha valaki nem látja annak nincs szeme!
2020. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

86%


Ámen.

2020. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bőrbetegség (ratesz egy lapáttal a stressz, alváshiany) miatt az eseteimnek, akiket magamhoz valónak érzek (belsőre is) nem kellek, vagy nem tudok róla. Aki marad nem illik hozzám, depressziós vagyok és nincs libidóm se már, szóval... Megszivtam
2020. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok vele kérdező.
2020. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!