Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki nem tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem tudta sosem rászánni magát az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ennek mi volt az oka?

2020. márc. 1. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, hogy sosem, de feladtam. 2 munkahely, meg minden mellett egyszerűen nincs kapacitásom megkeresni a 10.000-ből azt a 100-at, akinek én jó vagyok, a maradék 100-ből pedig azt az 1-et, aki nekem jó. Mert rendszerint az emberek kollektíven inkonzekvensek és morálisan bomlottak, borult értékrenddel felvértezve. Magyarul végtelenül idióták és férgek. A nőknél erős szempont a pénz, hogy csinike legyen a fiúcska, hogy lehessen irányítani, hogy egyszerűen trendy legyen, szigorúan ipszilonnal. Mindeközben nem számít, hogy a csaj lába, karja vastagabb, mint a hülyegyereké mellette, hogy több időt tölt tükör előtt, hogy vakablakos világban él az Ájfónnal, páwafejjel, rajta a szelfitengeren. Én meg olyan hülyeségeket várnék el a nőtől, mint írásképesség (100-ból 98 máris kiesett), gerincesség, korrektség, stb.. 50 évvel ezelőtt könnyen találtam volna párt, de ma olyan fogyatékos világot élünk, hogy inkább elengedtem.


28/F

2020. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezért is van itt 37%-om. Fáj az igazság, ezért lepontoznak, mert logikailag belekötni nem tudnak a mondandómba. Nem troll vagyok, csak leírom azt, ami másokban nem tudatosul, vagy csak fáj.


(A gerincesség, korrektség rokonértelmű, de így is érthető a lényege.)

2020. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én rászántam magam anno, de csak negatív tapasztalatokkal lettem gazdagabb.


Mivel a testiség, szex hiányzik, és szeretnék igazán jó nővel lenni, így elkezdtem a prostik irányába elindulni.


Szerintem így egyszerűbb, ha ésszel csinálod.

2020. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy alapbetegség miatt nincs önbizalmam, mert érzem, úgysem lennék jó egy nőnek sem.
2020. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy megszülettem.
2020. márc. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!