Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lenne az ismerkedésre ha hirtelen a férfiak fele meghalna valamiért, tehát jóval több lenne a nő?

Figyelt kérdés
Igényeket leadnák vagy nem történne semmi? Inceleknek is jutna nő?
2019. nov. 19. 07:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Mi a tök az az "Incel"?
2019. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Attól hogy a fele férfitársadalom kihalna, a sok incel nem járna el ismerkedni, bulizni és nem fejlődnének hirtelen a szociális képességeik.


Attól hogy kevesebb a férfi még nem lesz a maradék vonzóbb partner.

2019. nov. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Attól hogy kevesebb a férfi még nem lesz a maradék vonzóbb partner.


Ez nem biztos... Ha kevés a kaja és éhes leszel akkor a tökfőzelék is finom lesz már hiába hogy eddig esetleg nem szeretted.

2019. nov. 19. 07:38
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Inkább csak több nő maradna egyedül, vagy többen osztoznának a legjobb képű férfiakon. A nők inkább egyedül maradnak, mint hogy egy átlag alatti külsejű férfival összejöjjenek.
2019. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%

Attól, hogy ez megváltozik ők változnak ezen a téren?

-többet járnak majd el?

-elköltöznek a mamahotelből?

-fejlesztik a személyiségüket?

-adnak a külsejükre?

-céltudatosabbak lesznek?

-odamennek a nőkhöz és megszólítják őket?

Szerintem nem. Márpedig a nőkhöz ez kell! Gondolj bele! A magatehetetlen, szerencsétlen, tesze-tosza incel pasi fogja a gyereket nevelni? Az, aki magát sem tudja eltartani? Vagy aki nem bír értelmesen kinyögni két mondatot?

Attól, hogy a szarból kevés van, még nem fog felértékelődni, és rögtön arannyá változni.

2019. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
4: az incel nem egyenlő az átlag alatti külsővel. Inkább helytelen stílus megválasztásával és rossz személyiségjegyekkel, melyek kihatnak az élet minden területére.
2019. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Reménykednék, hogy a párom megmaradna.

Amúgy inkább szingli maradok, mintsem hogy olyannal jöjjek olyannal, aki nem tetszik belsőre és külsőre.

2019. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

#5

Nem unjátok a mamahotelezést?

Én is otthon élek. Teljesen önálló életem van, de eszem ágában nincs elköltözni, minek? Hogy kidobjak a semmire 150ezer ft-t?

Ugyan úgy főzök, mosok, takarítok, boltba járok. Sőt még többet is, mert szüleim 65 évesek..

Ezt az egész mamahotel baromságot is itt hallottam először, soha egyetlen normális nőt sem zavart még az ahogy élek. Mindenki csak arról érdeklődött, hogy ugye ha összeköltözés lesz..

Persze nyilván nem szüleimnél akarok élni a barátnőmmel..

2019. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
#8 Jó neked hogy nem találkoztál még azzal a tekintettel egy nő szemében, amikor kiderül hogy a szüleiddel élsz...
2019. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Nőként rám semmilyen hatással sem lenne.Akikhez eddig sem vonzódtam, azokhoz ezután sem fogok.Évek óta egyedül vagyok amúgy is, mert így döntöttem.A szabadságom, függetlenségem többet ér, mint azért lenni valakivel, hogy csak ez jutott.Nem kell mindenáron kapcsolat mindenkinek.
2019. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!