Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen ha nem volt még párkapcsolatom, attól még lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem nagyon volt barátnőm. Már nagyon szeretnék feleséget, és gyerekeket. De nem találok párt.

24-26 év körüliek érdekelnek. Ebben a korban van olyan aki már komolyan gondolkozik? Hátrány ha nincs sok tapasztalatom a kapcsolatokban?


2020. márc. 1. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
26 évesen már 3 lányodnak kéne lenni.
2020. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Hát, a CSOK-ról már mindenképp lekéstél sztem :/
2020. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen kérdéseknél nem értem a dolgokat. Mit tettetek érte? Miért nem találtatok barátnőt? Min lennétek hajlandóak változtatni? Mert kiírtok 0 infóval egy kérdést, hogy "lehet-e" elméleti kérdést és ennyi.

Mintha kiírnám, hogy a következő munkám lehet-e osztályvezető... Tudsz rá válaszolni anélkül, hogy tudnád a végzettségem vagy hogy hol lennék osztályvezető?

2020. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem találsz? Tehát próbáltad egyáltalán? Gondold át és cselekedj. Esély többnyire akad, csak a cselekvés szokott hiányozni...
2020. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Ember, a pártalálásban nincsenek szenzitív periódusok, mint a kacsák születésekor, hogy ha nem kezdi el pár percen belül követni az anyját, akkor vége, szóval nem értem ezt a determinisztikus szemléletet.
2020. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
üdv a klubban...igaz én már 28vagyok de szintén egyedül....hogy lesz e barátnőm? jó kérdés..
2020. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!