Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek sosem lesz párja?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira szórakoztató személyiségű, kicsit csendes vagyok, nincs baráti társaságom. Ezek mennyire negatív dolgok párkapcsolatnál?

Nem volt még barátnőm.


2020. febr. 29. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor már ketten vagyunk! :)

21/F

2020. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Manapság ezek kizáró okok, kivéve ha tudod ellensúlyozni őket átlag feletti külsővel, illetve férfiként pénzzel, nőként ingyencselédséggel és mindent is szó nélkül, mosolyogva eltűréssel.
2020. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Örülj neki hogy nincs,keress szexpartnert.
2020. febr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy valakinek sosem lesz párja.
2020. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ma már általános.
2020. febr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Több száz ezer ilyen van világszinten.


"Nem volt még barátnőm."


Ezen a fórumon ez csak úgy 5-600 EZERSZER lett eddig kiírva.

2020. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért tenni, hogy esélyeket növeld. Aki keres, annak van esélye. Programokra elmenni, érdeklődés, hobbi, bármi alapján csoportokat, embereket keresni, sose tudhatod kivel futsz össze és hol.
2020. febr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

volt, van és lesz is. Ezt nevezik természetes szelekciónak.. nem csak az állatvilágban működik, hanem az embereknél is


Még mielőtt valaki leszavaz én is a rövidebbet húztam.

2020. febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!