Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy mindenkinek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy mindenkinek meg van a párja?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon találkoztam olyan lánnyal akivel el tudtam volna képzelni. Én szeretnék majd később gyerekeket is, de sokszor azt érzem hogy nincs hozzám illő nő.

Meg mivel zárkózott vagyok, így elég nagy szerencse kell hozzá.

Huszon éves vagyok.


2020. jan. 27. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2020. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi: Mo.-n sok a válás száma, olyanok házasodnak, akik elvileg megtalálták a nagy Ő-t, a párjukat. Nem jön így ki a matek...
2020. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs
2020. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Nincs, sőt veszélyes is ez a gondolkodás 2 szempontból is:

1. Ha valaki egyedül van, akkor nem tesz semmit, mert "úgyis jön majd az igazi", így egyedül marad.


2. Ha összejön valakivel, akiről azt hiszi, hogy "ő az igazi", akkor belekényelmesedik a kapcsolatba, ami előbb-utóbb emiatt széthullik.

2020. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen van. Én sem hittem volna.. csak sokszor összekötik az életüket olyan emberrel akivel nem is illenek össze.
2020. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberek vagyunk.. Elvileg ösztönösen képesek vagyunk egymáshoz kötődni mindannyian és párosodni, emellett pszichológiailag és szellemileg is inkább az embertársaidhoz állsz legközelebb, mintsem egy állathoz, vagy növényhez. Pláne egy olyan emberrel, akivel egy nyelvet beszélsz, vagy egy környezetben éltek, hasonló kultúrával nőttetek fel, többnyire megértitek egymást.

Ha egy ufó vagy, aki másik bolygóról érkezett, akkor lehet, hogy nincs “hozzád illő nő”.

de talán mégse vagy annyira különleges, amilyennek gondolod magad.. esetleg ha a zárkózottságon változtatnál, akkor ismerkedés közben simán rádöbbennél arra, hogy milyen sok ember van, akivel meg tudjátok érteni egymást egy kis kommunikációval. Kommunikáció nélkül lehet, hogy ez nem fog menni. De talán azt várod, hogy telepatikusan kapcsolódjon hozzád valaki, mert annyira nehezedre esik beszélgetni.

2020. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mentalitástól függ.


Senki sem fog neked ujjal rá mutatni valakire, hogy “-Tessék, ő a te párod”. Ez benned dől el, te határozod meg, te hozol döntést a kapcsolataidról és a magányodról is. Ebben a döntésben nagy szerepet játszik a gondolkodásod, világnézeted, miképpen vélekedsz önmagadról és a többi emberről. Ha előítéletesen gondolkodsz mindenki másról, vagy valamiféle elképzelés alapján magadat “különbnek” ítéled bárkinél, akkor lehet úgy döntesz, hogy senkit sem választasz, nem építesz ki kapcsolatokat, akkor meg nem lesz párod.

2020. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, hogy létezik-e a nagy Ő?

Szerintem igen, csakhogy nem egy van belőle, hanem sok. Nincs értelme várni rá, meg kell keresni az egyiket.

2020. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
A zoknimnak is van.
2020. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem nincs nagy ő, hanem emberek, akikkel éppen többé vagy kevésbé kompatibilisek vagyunk, és egymáshoz formálódhatunk.

Ha nem nyitsz mások felé, sosem fogod megtudni, mi rejlik a társadalom felé hordott maszk alatt, és nem fogod megtudni, illik-e hozzád.

2020. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!