Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy mindenkinek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy mindenkinek meg van a párja?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon találkoztam olyan lánnyal akivel el tudtam volna képzelni. Én szeretnék majd később gyerekeket is, de sokszor azt érzem hogy nincs hozzám illő nő.

Meg mivel zárkózott vagyok, így elég nagy szerencse kell hozzá.

Huszon éves vagyok.


2020. jan. 27. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi vagy te zokni? 😁
2020. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Dolgozni kell a kapcsolatokon - nyilván - de nem kell mindenkivel összejönni és taktikázni "tapasztalat, tudatosság" címszóval. Ez egy baromság. Nem hiszek benne. Ez a mai fene nagy libsi, erkölcstelen világban csak egy divat. Ha nem vagytok egymáshoz illők, erőlködhettek bármennyit. Szóval igen: mindenkinek van párja, de az csak a feleken múlik, hogy megtartják-e egymást. Mert lehettek ti bármennyire összeillőek, ha nem tesztek figyelmet, áldozatot és energiát a kapcsolatba.
2020. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igaz, sajnos az enyém iszonyat bujkál...

:)

F.

2020. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!