Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy mindenkinek megvan a párja?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már azt, hogy idővel mindenki megtalálja a párját. Szerintetek igaz ez? Van olyan, hogy valaki sosem találja meg?


Mert engem ez az egy gondolat tud megnyugtatni. Sajnos még nem volt egy normális kapcsolatom sem, 21 éves fiú létemre.:(


Köszi a válaszokat!

Jó hétvégét Mindenkinek!:)


2018. márc. 31. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mindenki megtalálhatja a megfelelő párt. Viszont azért, hogy megtaláljuk a megfelelőt tenni is kell, néha nagyon is sokat, amihez viszont nem mindenkinek van kedve. Nem kell feladni, még akkor sem, amikor nehéz és legszívesebben feladnánk, van aki hamarabb, van aki később találja meg a megfelelőt embert.
2018. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most kezdődik az élet, és neked még sok tapasztalatot kell szerezned.
2018. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Letezik ilyen. De nem a te korodban es nem olyan szep, szivarvanyos idilli kozegben. Ez kicsit “durvabb” annal. Van az a kor/korszak az ember eleteben, legyen az ferfi vagy no, amikor lehullik az alarc a lepel, eldobja a jatszmakat a harcokat a szerelmeket a szandekot, es csak ugy van, mint ember, csak ugy letezik. Ahogy latom, ez a kor/korszak 40-60 ev korul tetozik, ekkora erik be. Ul az ember a szobajaban, tul van 40-60 even, 3 valason, 4 szivinfarktuson, 2 agyi infarktuson, varja a nyugdijat, ul a szobaban, nem tud mit kezdeni magaval, visszagondol, hogy mit ert el eddig es, hogy minden dontes felesleges volt, minden rossz erzes es fajdalom megelese felesleges volt, mert itt van, sehol, egyedul, ekkor megfogja magat, felmegy egy tarskeresore, (vagy valami nyugdijas talalkozon talal ra) jobbra huzza Katika 1963-at, es elkezdenek irogatni, Katika ugyan ebben a helyzetben van mint (Pali) elmeselve eletuket, osszejonnek, mert tarsas az ember, legyen ott valaki, nem szereti, nem tetszik neki, de egyutt vannak, mert kell valaki mert 40-60 ev azert 40-60 ev.


Nah, kb ilyen (szerintem) ez a mindenki megtalalja a parjat dolog. Fiatal vagy, kezdj magaddal valamit!!!

2018. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már sokszor írtam, hogy én 23 éves koromig sem találtam. Szintén fiú vagyok.

Kívánom neked, hogy legyen jobb életed, mint nekem!

2018. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem, de ha ettől jobban érzed magad, akkor nincs vele baj, ha úgy gondolod.
2018. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Ne úgy gondolj rá mint a filmekben, az kamu.

Van olyan nő akivel jó párost alkottok és kész. Őt kell megkeresni. De előfordulhat, hogy ezelőtt sok csalódás ér. Csak ne add fel.

2018. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat.Akitnekem rendelt a sors annak teszek egy szivességet és megoldom hogy ne velem kelljen lenni mert nálam bárki jobb.
2018. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy én megtaláltam volna, csak a lány nem akart tőlem semmit. Pedig szinte mindenben megegyezett a gondolkodásunk, annyira összeillettünk volna, annyira hiányzik most is. :(
2018. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszek ezekben hogy megtalálni a “párt”

Mindenki egy egész ember nem egy fél , hogy párja legyen

Nem zoknik vagyunk 😅

2018. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs mindenkinek párja, hisz sokan egyedül élik le az életüket, akár rákényszerülve, akár tudatos döntés alapján. De persze sokan megtalálják azt az embert, akivel tudnak együtt haladni, (és abból nyilván nem csak egy van).

Kérdező, semmiről sem vagy lemaradva, ne keseredj el, még rengeteg minden áll előtted!

2018. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!