Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez gáz vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz vagy sem?

Figyelt kérdés
Voltunk egy ilyen oktatáson, ahol párban kellett választani embert, úgy volt hogy lányok lányt, fiúk fiút választottak, vagy zavarba voltak és mondták hogy mindegy és válasszon az oktató nekik. Én meg egy lányt választottam aki tetszett, jól volt hozzáérni. Ezt gáz hogy kihasználtam így a helyzetet? Nem illendő ilyet, vagy inkább magabiztosságot sugall hogy merem vállalni amit akarok?
2020. febr. 25. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez milyen válasz? :O
2020. febr. 25. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második nekifutásra meg volt miről szól a kérdés. Tehát bárki bárkit választhatott és bár a többség azonos nemű párt választott te egy nőt aki bejött. Nincs ezzel gond. Mindenki aszerint választ ahogy jól esik amíg azzal a másikat nem bántja. Ettől mondjuk nem lettél volna különösebben különleges a szememben nőként. Eszembe se jutna hogy azért én mert jó hozzámérni. Olyasmire gondolnék hogy szimpatikus voltam ami az egómnak jót tenne de ennyi nem gondolnám túl. Valószínűleg a lány se tette.
2020. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs túlgondolás, csak hogy nem-e gáz vagy nyomulós ez a kérdés
2020. febr. 25. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Párt kellett választani azt tetted. Ez kB olyan mint hogy ki ül le melléd a buszon. Nem leszel tőle magabiztos se nyomulós. Persze kivéve ha utána neki állsz nyomulni. De ha csak annyit érsz valakihez vagy szólsz hozzá ami adott helyzetben általános akkor kB mindegy a másik milyen nemű. Te tudod hogy nyomultál e vagy sem. Maga a tény hogy a csajt választottad nem nyomulás.
2020. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!