Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én találom rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én találom rendkívül szánalmasnak a mai férfiak egy jelentős részét?

Figyelt kérdés
Felelősséget nem vállalnak, családot nem akarnak, csak szexelni, de azt a legjobb nőkkel, a hájas, ronda pasi is. Miközben lenézik a nőket, szidják őket, és sírnak, hogy miért nem kellenek senkinek, pedig ők olyan tökéletesek. Mintha alanyi jogon járna a nő. Az már csak hab a tortán, hogy itt is olyan priviket küldenek, hogy "Te hogy nézel ki? "
2020. febr. 25. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Sok mindennel egyet értek FÉRFIKÉNT.

Gyereket mondjuk én soha nem akarok,nem matchel a céljaimmal,azonban ezt a lánnyal közlöm még a randi elején,hogy gyerekre tőlem ne számitson mert nekem soha nem lesz,ha így ok,akkor folytassuk ha nem akkor most válljanak el útjaink.

Nem akarom senki idejèt húzni.


A többivel egyet értek,a kedvencem,hogy ki vannak akadva,hogy a csajok utazgatni akarnak ,nem akarnak anyucival egy fedél alatt lakni,és a pali nem érti miért gáz ha mamahotel vagy ha szobát bérel bizonyos kor felett.

De az a kemény,hogy a férfitársaimnak ez teljesen megfelel ez a semmi,el vannak nem akarnak se utazgatni,se egy étterem.

Semmi cél,ambíció.

Persze csúnya gonosz lányok mièrt vannak igényeik.


Na ez a szánalmas.

2020. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem a skinny gatya zavar pasikon.Minek ez? Birkaszellem?
2020. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted a férfiak úgy tekintenek a nőkre (gondolom leginkább rád), mint ahogy te a férfiakra?
2020. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem csak te, de ez a kérdés eléggé semmitmondó. Semmivel sem különb, mintha valaki azért nyervákolna, hogy minden nő csak a pénzre, BMW-re és a lakásra hajt.
2020. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Szerintem pedig az szánalmas, hogy egy csomó "nő" - inkább kislány - folyamatosan arról beszél, hogy családot szeretne, kapcsolatot, a férfinak legyenek céljai, legyen igényes, stb. (ne vedd magadra, ha ez nem így van kérlek).


Képzeld, vannak céljaim - ettől félnek a nők, mert hátha jobban teljesítek mint ők, mivel szeretek tenni is értük.


Az egyenlőséget támogattam a kapcsolatban mindig - ez is életidegen nekik - azonnal bepánikolnak és nem tudják kezelni a helyzetet.


Igényes vagyok - múltkor az egyik csaj melegnek nézett azért, mert elmondása szerint a szép arcú férfiak általában melegek, plusz azok is akik igényesek önmagukra - alapvetően elegánsan öltözködöm. Megborotválkozok, a körmeimet nem rágom, ápoltak, a cipőm tiszta. EZ annyira ritka ma már, hogy a nők ki sem nézik egy heteró férfiból. Nálam innen indul a stílus és ez is a férfiasság része is szerintem.


Képzeld családot is szeretnék. De egyenlőre esélyem sincs rá. Állandóan a 40-es milfek akadnak rám, mert csak ők mernek közeledni. A korosztályom tart tőlem - állítólag túl karizmatikus vagyok.. sokan tele vannak kisebbségi komplexussal és pszichés zavarokkal küzködnek... oda - vissza, mindegy milyen nemű...


Egyébként, de szánalmas....... úgyhogy inkább előkapok 1 könyvet és hátradőlök, olvasok egyet.


28f

2020. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Sensei! Akkor taníts meg mindket, hogyan kell a nőkhöz közeledni. Amúgy nektek az sem jó, ha valaki nem az a nyomulós... 1:1
2020. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a tökéletes férfi?
2020. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valóban igaz sokunkra az általad leírt jellemzés. Ezért én kérek elnézést.

DE!

A nők jobbak szerinted? A nagy része olyan hülye, mint a f_sz. Ugyanúgy, szemrebbenés nélkül félrekúrnak, anyagilag lehúznak, élősködnek, mint a férgek. Ha találnak valakit, az 80%-ban egy írástudatlan analfabéta műmájer b_zigyerek. Aki pedig morálisan példás, és némi intellektus is megadatott neki, azt meg szarba sem nézitek, vagy a jó öreg barátzóna, aztán itt nyávogtok, hogy a férfiak mennyire g_cik. Hát ébresztő!


28 éves leszek és 5 éve vagyok egyedül, mert egyszerűen feladtam. Elengedtem, hogy találok értelmes nőt a korosztályomban. Pedig elhiheted, hogy ha mindenki ennyire rendes, normális, odaadó lenne, mint én, egy teljesen más világot élnénk.

2020. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!