Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én találom rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én találom rendkívül szánalmasnak a mai férfiak egy jelentős részét?

Figyelt kérdés
Felelősséget nem vállalnak, családot nem akarnak, csak szexelni, de azt a legjobb nőkkel, a hájas, ronda pasi is. Miközben lenézik a nőket, szidják őket, és sírnak, hogy miért nem kellenek senkinek, pedig ők olyan tökéletesek. Mintha alanyi jogon járna a nő. Az már csak hab a tortán, hogy itt is olyan priviket küldenek, hogy "Te hogy nézel ki? "
2020. febr. 25. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Gyerek NEM kötelező. Aki nem akar gyereket annak nem lesz, nincs törvénybe foglalva, hogy márpedig kötelező.
2020. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

A nők java ugyan ilyen. A legjobb, leggazdagabb pasikat akarják. Lenézik a többit. Azt hiszik világ szépe külsejük van. Ne haragudj, de bagoly mondja.....

Persze vannak kivételek.

2020. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Hála a jó égnek, ez nem a férfiak jelentős része, csupán egy igen hangos kisebbség. Itt gyakorin ugyan az a 3-4 ember írja ki a napi 80 "mocsok nők nem adnak nekem pi_nát" kérdést. Nem kell foglalkozni velük.
2020. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ha rendkívül szánalmasnak tartod a férfiak jórészét, akkor valószínű nem a férfiakkal van a baj....
2020. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kora esti hangulatkeltés. Ugyanígy bőven találni a másik oldalon olyat, aki alkalmatlan a családalapításra vagy egy komolyabb kapcsolatra (függetlenül attól, hogy akar-e vagy sem), vagy a feszülő naciban feszítő malac, aki bombanőnek képzeli magát, és mindenkit lefitymál maga körül.
2020. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Itt ritka a normális pasi,én is megkapom a szokásos,mekkora melled van,hogy nézel ki,dugunk?szöveget.Élőben talán nem ennyire taplók.
2020. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Internet álarca sokmindent elbir.
2020. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
"Te hogy nézel ki?
2020. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

10-ből 7 megakar du..gni itt,és panaszkodnak az asszonyra

A maradékkal jót beszélgetek

2020. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Márpedig én nem fok egy nőnek se gyerektartást fizetni!!

21/F

2020. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!