Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő szólít le férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szólít le férfit akkor mit gondoltok? Bátor hogy megtette vagy nevetséges?

Figyelt kérdés

Senki nem kezdeményez nálam nem értem miért.

31N



2020. febr. 23. 15:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
5%

"illetve pont buszon is szoktam látni egy szimpatikus pasit"


Bármilyen semleges kérdés tegyél fel neki, aztán abból, hogy igyekszik-e fenntartani a beszélgetést, leszűrheted, hogy amúgy érdekled-e. Neked nőként, nagyságrendekkel könnyebb helyzetben vagy, mert a férfiak sokkal nyitottabbak és nem viselkednek egyből olyan elutasítóan, ha hozzájuk szól valaki.

2020. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
28%
Jót gondolok, szimpatikus, jól eső érzés. Egyik első barátnőm is, ha nem is leszólított, de egyértelműen tudtomra adta, hogy szeretne többet, és nem ilyen csak a "kezdeményező" nőnek egyértelmű (senki másnak észre nem vehető) kis mosoly volt, hanem tényleg egyértelmű.
2020. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

El kéne már felejteni ezeket az 1.000 éves hülye hagyományokat. Most ha neki bejön 1 pasi és feltesz 1 kérdést hogy kíván e vele ismerkedni abban nincs semmi rossz.


Tőlem is megkérdezték már csak én attól az embertől nem akartam semmit.

2020. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
Én szurkolok :) tedd meg, kérdezz valamit akár a buszos férfitól, állj, ülj mellé. Szimpatikus egy kedves, beszélgetős nő.
2020. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
2020. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
65%
Ha le szólítom az a baj, ha nem szólítom le az a baj...
2020. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem csak utcán gondoltam hogy nem,hanem pl rendezvényen vagy sportoláskor sem.Hiaba vagyok kedves és mosolygós nem nagyon érdekel senkit .
2020. febr. 23. 18:17
 28/30 anonim ***** válasza:
66%

Áh, nem kedvesnek és mosolygósnak kell lenni :) Akkor azt hiszik puncsolsz. Mosolyogni ráérsz később ha már jóban vagytok. Fel kell venni egy ilyen arcot "Ezek meg kik, milyen szervezés, nem a legjobb a hely"

És így flegmán nézni. Ettől odajönnek komolyan, próbáld ki :)

2020. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos az is benne van, hogy 31 éves vagy. Sok pasi a fiatalabbakat sorolja potenciális elejtendő vadnak. No persze nem én, nekem jobban bejönnek sokszor az érettebb hölgyek, viszont belőlem csak egy van :) 29f
2020. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
74%
Én lennék a legboldogabb:). Bátor, de a mai világban szerintem megengedett. (38F)
2020. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!